Gázszer FC - Videoton FC Fehérvár 1 : 1 17:00

Székesfehérvár, 8000 néző, V: Vad

gólszerző: Salacz J. (30.), illetve Dvéri (60.)
    sárga lap: Bekő (32., 78.), Salacz J. (44.), Salacz Z. (86.), illetve Szabó B. (8.), Urbonas (84.)
    piros lap: Bekő (78.)
    csere: Nagy L. helyett Puskás (69.), Földes helyett Vincze G. (80.), illetve Takács Gy. helyett Miklós (a szünetben), Róth helyett Simek (71.), Waltner helyett Pálfi (77.)
    jók: Kövesfalvi, Salacz J., Tiber, illetve Milinte, Makrickij, Dvéri

Gázszer:
    Kövesfalvi - Lőrincz, Szalai, Salacz Z. - Salacz J., Árki, Nagy, Bekő, Medvid - Földes, Tiber

Videoton:
    Milinte - Magyar, Makrickij, Szabó B. - Talapa, Vancsa, Urbonas, Dvéri, Róth - Takács, Waltner

Bátran kezdtek a csapatok a szép számú közönség előtt. A Gázszer, ígéretéhez híven ezúttal nem a bátortalan gárda szerepét töltötte be a pályán. Tiberék nagyon is merészen támadtak, akadt is néhány lehetőségük, de ezek kihasználatlanul maradtak.

Negyedóra után kiegyenlítetté vált a találkozó, a szoros emberfogás nem ízlett a Videoton irányító középpályásainak, Dvérinek és Vancsának. Ennek ellenére a 29. percben a Videoton szerezhetett volna vezetést: Talapa jobb oldali beadásánál azonban gólhelyzetben Róth és Vancsa egymást zavarta a kapu torkában. A következő percben megszerezte a vezetést a Gázszer. Tiber visszagurított labdáját Salacz J. ballal 11 m-ről lőtte a jobb alsó sarokba (1-0). Ezután a Videoton mindent megpróbált a szépítésért, volt is néhány ígéretes támadása. de újabb gólt inkább megint a Gázszer szerezhetett volna, Tiber elől azonban Makrickij az utolsó pillanatban elrúgta a labdát.

Szünet után lényegesen nagyobb elánnal kezdett a Videoton, átvette a játék irányítását. A 60. percben Bekő hibájából Urbonas indíthatott ellentámadást, Waltner leshelyzetben kapta a labdát, de tovább engedték, beadását Dvéri kapásból, az ötös sarkáról nagy erővel a hosszú sarokba lőtte (1-1). A folytatásban is a Videoton volt aktívabb, de a hálók már érintetlenek maradtak.

A látottak alapján igazságos eredmény született.