gólszerzők: Sándor Cs. (42.), Sándor T. (72. - 11-esből), Arany (86.)
    sárga lap: Vadicska (40.), Arany (85.), illetve Farkas (57.)
    jók: Gojan, Sándor Cs., Vadicska, Dombi, illetve B. Szabó, Bükszegi, Vincze

Debreceni VSC:
    Horváth - Gaica, Gojan, Sándor Cs., Pető - Vadicska, Arany, Madar, Szathmári - Dombi, Sándor T.

BVSC-Dreher:
    Tarlósi - B. Szabó - Bondarenko, Marozsán - Bükszegi, Urbányi, Zováth, Komódi (Vancea 70.), Farkas - Kovács Z., Vincze

A DVSC lendületes, gyors támadásait a fővárosiak néha túl kemény belemenésekkel állították meg. Mind a két csapat főképp a középpályán szorgoskodott, a kapuk alig kerültek veszélybe. A 28. percben Sándor T. 25 méteres szabadrúgását Tarlósi a jobb felső sarokból tornázta ki. A főként csak védekező budapesti együttes Vincze és Komódi lévén próbálkozott - sikertelenül. A 42. percben Vadicska a bal oldalon elfutott, az ötös magasságában középre gurított, és a három befutó debreceni közül Sándor Cs. közelről laposan a hálóba lőtt (1-0).

A második félidőben a hazai együttes nagyobb iramot diktált, Arany és Szathmári előtt nyílt lehetőség, míg a másik oldalon Vincze kétszeri próbálkozását is mentették a hazaiak.

A 72. percben Dombi a jobbösszekötő helyén elfutott, már jóval a 16-oson belül járt, amikor Marozsán felvágta. A 11-est Sándor T. értékesítette (2-0). A 85. percben Arany nem engedte kirúgni Tarlósinak a labdát, az odafutó Farkas ellökte a debreceni játékost, mind a ketten sárga lapot kaptak. Miután Farkasnak ez már a második volt, leküldte a játékvezető a pályáról. A szélvészgyors Dombi a 86. percben a bal oldalon futott el, középre gurított, és Arany laposan a hálóba talált (3-0).

Az összteljesítmény alapján a nagyobb lendülettel, és a középpályán pontosabban játszó hazai együttes megérdemelte a győzelmet.