Debreceni Vasutas SC - Budapesti Honvéd SE 2 : 1 13:30

gólszerzők: Ulveczki (26.), Moldván (58.), illetve Cseh (20.)
    sárga lap: Cseh (12.), Csuhay (34.), Sikesdi (81.)
    jók: Ulveczki (a mezőny legjobbja), Vancsa, Nagy, Sándor, Moldván, illetve Szabó, Cseh, Csábi, Gregor

DVSC:
    Horváth - Szücs, Nagy, Balogh - Moldván, Vancsa (Adorján 71. p.), Sándor, Ulveczki - Dan (Plókai 72.), Rostás, Csiszár

Bp. Honvéd:
    Disztl - Sallai, Szabó, Csuhay (Szijjártó 57.), Cseh - Sikesdi, Csábi, Bánfi (Füle 65.) - Csehi, Pisont, Gregor

Két Cseh-szabálytalanság vezette be a találkozót, a másodikért már sárga lap járt. A 20. percben váratlanul vezetést szerzett a vendégcsapat. Cseh a balösszekötő helyén felfutott és lapos lövése mintegy 18 m-ről a bal kapufára vágódott és onnan a hálóba perdült (0:1). A 26. percben Vancsa a Honvéd 16-osának oldalvonalánál cselezgetett, beadására érkezett Ulveczki, aki kapásból 11 m-ről bombagólt lőtt (1:1). A következő percben a fiatal csatár Ulveczki elől csak üggyel-bajjal tudtak szögletre menteni a Honvéd védői.

Egy Gregor-, majd Rostás-beadás vezette be a második félidőt. Az 56. percben gyors jobboldali hazai támadás végén Rostás laposan beguritott, a labdát Vancsa a bal kapufára perditette és onnan a mezőnybe pattant. Az 58. percben Ulveczki a Honvéd 16-osa előtt háromszor is jól cselezett, laposan a felfutó Moldván elé guritott, aki 18 m-ről kapásból védhetetlen gólt lőtt (2:1). Az utolsó negyedórában a Honvédnak két nagy helyzete adódott, az egyiknél Szijjártó kibujt a védők közül, de 6 m-ről már csak pöccinteni tudta a labdát és Horváth védett.

A Honvéd mezőnyben többet birtokolta a labdát, a hazaiak elsősorban a rendkivül kiemelkedően játszó Ulveczki révén sokkal több gólhelyzetet alakitottak ki és megérdemelten győztek.