Hungary - Yugoslavia 4 : 0

1. avatar: PécsiDózsa
    2017.01.30, 09:30
    A mérkőzés előtt, 1959- április 8-án pályaavató mérkőzésen Pécsett játszott a válogatott. Pécsi Bőrgyári TC - Magyar válogatott 0:9

2011.01.17, 12:29 (szerk.: 2018.02.02, 15:55)
    Szűcs Balázs - email

3. avatar: Giovanni
    2010.05.16, 18:14
    #213
    MAĐARSKA - JUGOSLAVIJA 4:0 (1:0)

Budimpešta, 19.04.,prijateljski meč,stadion:NEP,gledalaca:100.000,sudija: Campanati (Ita).

MAĐARSKA: Grosics, Matrai, Sipos, L. Sarosi, Bundzsak, Sandor, Göröcs, Budai, Tichy, Fenyvesi, Pal.

JUGOSLAVIJA: Srboljub Krivokuća (Ofk) 6, Bruno Belin (Par) 23, Vasilije Šijaković (Ofk) 8, Dobrosav Krstić (Voj) 27, Tomislav Crnković (Dzg) 45, Tomislav Kaloperović (Par) 4, Aleksandar Petaković (Rbg) 18, Todor Veselinović (Voj) 33, Branko Zebec (Par) 55, Dragoslav Šekularac (Czv) 10, Borivoje Kostić (Czv) 6 – S. komisija: Aleksandar Tirnanić 76, Ljubomir Lovrić 1i Dragomir Nikolić 1

STRELCI: 1-0 Sandor (38'), 2-0 Tichy (53'), 3-0 Tichy (68'), 4-0 Pal (87').

4. avatar: fgymat
    2009.01.23, 20:37
    Az első félidőben a két csapat által mutatott teljesítmény csak nagy jóindulattal volt játéknak nevezhető.
    A második játékrészre a sötétedéssel együtt megjött válogatottunk játékkedve is. Főleg Sándor hajtott igazán, mint már annyiszor máskor is. A második gólunk után pedig, ami Tichy felhőfejeséből született, kifejezetten szépen kezdett játszani a csapat. A harmadik találat nagyon látványos és korszerű volt. A saját térfelünkről indított Mátrai, Budai II. továbbadta és Tichy belőtte. Három érintés; ennyi kell egy gólhoz.

A jugoszlávok gyenge napot fogtak ki. A magyar csapat - főleg a második félidőben - kiütötte ellenfelét.