Ferencváros - Vasas Danubius Hotels 1-0 (0-0)

sárga lap: Lipcsei (42.), illetve Aranyos (69.), Hámori (70.)
    jók: Hajdu, Milovanovics, Miriuta, illetve Végh, Váczi

Ferencváros:
    Hajdu - Dragóner - Lipcsei, Milovanovics - Páling, Miriuta, Szűcs, Vincze O., Nagy N. - Zavadszky, Horváth F.

Vasas:
    Végh - Juhár - Mónos, Tóth A., Aranyos - Szilveszter, Váczi Z., Zombori, Maczó - Hámori, Pál

A Ferencváros mezőnyfölényét hozta az első negyedóra, igazi gólhelyzetet azonban nem tudtak kidolgozni a zöld-fehérek. A folytatásban kiegyenlítődött a küzdelem, a színvonal viszont elmaradt a vártaktól. A 36. percben került csupán először veszélybe a kapu, Pál 8 m-es kísérletét Hajdu biztosan hárította. A 40. percben Végh is jól védett, az egyedül kilépő Horváth F. elől látványosan szedte fel a labdát.

A fordulást követően Horváth F., majd Hámori veszélyeztetett. Az 50. percben a ferencvárosi csatár leshelyzetből talált a kapuba. A 66. percben Miriuta nagy helyzetben, 8 m-ről gyengén Végh kezeibe gurította a labdát. A 72. percben Miriuta jobb oldali szögletéből Horváth F. fejelte le a labdát, amit Milovanovics 4 m-ről a kapuba lőtt (1-0). A Vasas óriási erőfeszítéseket tett az egyenlítésért, de nem kísérte szerencse az angyalföldiek próbálkozásait. A találkozó utolsó percében Horváth F. növelhette volna a ferencvárosi előnyt, 6 m-ről azonban a bal kapufát találta el.

A második félidőre feljavult a mérkőzés, a Ferencváros megérdemelten szerezte meg a győzelmet, mivel ki tudta használni a Vasas-védelem hibáját.