Újpesti TE - Gázszer FC 2-1 (1-0)
    Megyeri út, 4500 néző, V: Cserna

gólszerző: Sebők (40.), Korsós (91.), illetve Nagy L. (51.)
    sárga lap: Pető (21.), illetve Nagy L. (20.), Vincze (22.)
    csere: Eszenyi helyett Monye (64.), Herczeg helyett Babati (78.), illetve Földes helyett Puskás (84.), Tiber helyett Bukva (90.)
    jók: Kiskapusi, illetve Bekő, Nagy L.

ÚTE:
    Bíró - Sebők - Pető, Kiskapusi - Jenei, Kozma, Tóth N., Szlezák - Herczeg, Eszenyi, Korsós

Gázszer:
    Kövesfalvi - Szalai - Lőrincz, Salacz Z. - Salacz J., Vincze, Nagy L., Bekő, Medvid - Földes, Tiber

Az első negyedórában többet birtokolta a labdát a Gázszer, később az ÚTE vette át a kezdeményezést, azonban jelentősebb helyzet egyik csapat előtt sem adódott. Cserna játékvezető az első félidő derekán két perc alatt három sárga lapot osztott ki, így kísérelvén visszafogni az indulatokat.

A 40. percben vezetést szerzett az ÚTE: Tóth N. gurított Kozma felé, aki átlépte a labdát, becsapva ezzel a vendégvédőket, Sebők élt a lehetőséggel és 22 m-ről a kapu bal oldalába lőtt (1-0).

A második játékrész elején gólt szerezhetett volna az agárdi csapat, de Bekő 5 m-ről a hazai kapu fölé fejelt. Továbbra is a Gázszer támadott, és az 51. percben az egyenlítés is sikerült: Bekő kicselezett három védőt, majd indította Nagy L.-t, aki a kilépő Bíró mellett a kapu bal alsó sarkába gurított (1-1). A következő félórában helyzet nem akadt. A 82. percben Tóth N. 5 m-ről balról az oldalhálóba lőtt. A hajrában megszerezte a győzelmet az Újpest. Jenei ívelt be jobbról, a labda Petőhöz került, aki a kapu előtt egyedül álló Korsóshoz továbbított, a csatárnak nem okozott gondot az üres kapuba gurítás (2-1).

Az Újpest ebben az idényben háromszor - két bajnoki és egy kupamérkőzésen - is 2-1-re győzte le a Gázszert. A mostani találkozón a döntetlen jobban megfelelt volna a mutatott játéknak.