B. Előre: Tóth — Kvasz, Litauszky, Szűcs, Zahorán, Kiss, Miklya, Batke, Süle, Dobó, Kasznár. Edző: Szombati György.
    SZVSE: Simai — Kelemen, Thékes, Halas, Katona, Tóth IV, Kalász, Karsai, Szamosvölgyi, Farkas, Tóth II. Edző: Kalocsai Géza dr.
    Jó: Kiss, Dobó, Kasznár, ill. Simai, Tóth IV, Tóth II.

Bcs. Előre - Szegedi VSE 3:2 (0:0)

V: Orosz
    Előre: Tóth — Kvasz, Litauszki, Szűcs, Zahorán, Kiss, Miklya, Batke, Süle, Dobó, Kasznár. Edző: Szombati György.

A 2. percben Dobó tisztára játszotta magát, de labdája elkerülte a kaput.
    Ezután több eredménytelen Előre-szöglet következett, majd Tóth egy sarokba tartó labdát az utolsó pillanatban rávetődéssel hárított.
    A 15. percben Dobó ismét gólhelyzetbe hozta magát, de ezúttal a kapus kezébe lőtt.
    A félidő végéig támadásban maradt a hazai csapat, több lövés is szállt a szegedi kapura, de a jól helyezkedő Simai minden esetben tisztázott.
    Szünet után több veszélyes lövést öklözött a szegedi kapus.
    Az 54. percben megtört a jég, Zahorán lövését Simai Dobó elé öklözte, aki a hálóba lőtt, 1:0.
    Kezdés után a fedezetlenül hagyott Tóth II. kiegyenlített, 1:1.
    A 65. percben a szegedi kapus kiejtette a labdát és a szemfüles Dobó ismét megszerezte a vezetést, 2:1.
    Öt perccel később Süle az alapvonalról átívelte a labdát a fedezetlenül álló Kasznárhoz, aki a léc mellett a bal felső sarokba bombázott. 3:1.

A 75. percben Kvasz megsérült és a mérkőzés végéig a jobbszélső posztján sántikált.
    Az utolsó negyedóra a szegedieknek ment jobban és a 80. percben Halász 3:2-re szépített.

Élénk iramot, jó játékot hozott a két csapat találkozója.
    A helyzeteket tekintve egy kis szerencsével a győzelem még nagyobb arányú is lehetett volna.
    Jók: Kiss, Dobó, Kasznár.

Békés Megyei Népújság, 1966. november 15.