Érdi VSE - Oroszlányi Bányász SK 3 : 2 14:00

2017.11.09, 00:15
    ÉRD—OROSZLÁNY 3:2 (1:1)
    Érd, 200 néző, vezette, Debreceni.
    OBSK: Simon — Verő, Kláris, Grósz, Miksi, Zsidó, Tamás, Selymes (Szendrei), Ambrus, Kishonti, Búza Edző: Pallagi Róbert.
    Hatalmas lendülettel kezdtek az érdiek, nagy nyomás nehezedett az oroszlányi védelem re. A 38. percben egy Jobb oldali beadásra a balösszekötő csapott rá és kapásból, 8 méterről a hálóba lőtt. 1:0.
    A 45. percben Selymes 17 m éterről lőtt, a kapusról kipattanó labdát Kishonti helyezte a Jobb sarokba. 1:1.
    Fordulás után az érdiek balszélsője lőtt nagy gólt 2:1. Összeszedte magát az OBSK. A 65. percben Miksi a kapu jobb sarkába lőtt, de a játékvezető érvénytelenítette a gólt. A 70. percben Tamás szögletét Kishonti fejelte a hálóba. 2:2.
    Nem sokkal később, a hazai balszélső beadását a center a kapuba vágta. 3:2. A partjelző lest intett, de a játékvezető azt figyelmen kívül hagyta.
    Hatalmas hajrát vágott ki az OBSK, de az eredmény már nem változott. Jók: Kláris és Zsidó.