Újpesti Dózsa SC - Salgótarjáni Bányász TC 2 : 0 14:30

2015.08.25, 21:47
    1. perc: Viharzó Dózsa támadás végén üggyel-bajjal tisztáz a tarjáni védelem
    9. perc: Baloldali támadás végén Zámbó átfejeli Török fölött a labdát, és Kuharszki 3 lépésről a hálóba fejel. 1:0.
    12. perc: Villámgyors, korszerű támadás után hiába kerül a labda a tarjáni hálóba, Bene lesállása miatt nincs gól.
    43. perc: Göröcs éles beadását Ferencz önfeláldozó vetődéssel fejeli ki.
    49. perc: Dunai két lépésről a hálóba helyez, de lesről.
    62. perc: Bene két hátvédet kicselez, a kapus is verve, de aztán Bene késlekedik és oda a helyzet.
    65. perc: Török bravúrral védi Solymosi bombáját.
    67. perc: Kuharszki beadását Dunai a kapu bal oldalába fejeli. 2:0.

Baróti Lajos: A lelkesen játszó SBTC nehéz ellenfél volt. Továbbra is lelkiismeretesen készülünk.

Nagy iramban kezdett a lila-fehér együttes és – technikailag képzettebb játékosai révén – jóval többet volt a labda a birtokában. A félidő közepe táján a vendégek is vezettek néhány támadást és kiegyenlítetté tették a játékot. Az Ú. Dózsa a II. félidő első és harmadik negyedórájában játszott még nagyon biztatóan. A Stécé a biztonságos védekezésre fektette a fő súlyt, de nem mondott le a gyors ellentámadásokról. A hazaiak biztosan szerezték meg a győzelmet.