Mosonmagyaróvári TE 1904 - Dunaújvárosi Kohász SE 0 : 2 13:30

MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904–DUNAÚJVÁROS 0–2 (0–2)
    A mérkőzés osztályzata: 3
    Mosonmagyaróvár, 500 néző
    Vezette: Király K. (7) (Kovács, Huszár)

MOSONMAGYARÓVÁR: Antal 5–2=3 – Szabó G. 4, Sipos 5, Pint 5, Gordian 5 (Burkus –, 78.), Pálla 5, Méry 5 (Schmatovich –, 84.), Papp I. 4 (Kovács 6, 43.), Varga I. 4 – Szakáll 4, Schafranek 4. Vezetőedző: Tiba Zoltán

DUNAÚJVÁROS: Tóth J. 7 – Vaskó 7, Tóth G. 6, Pénzes 7, Kovács J. 6, Szepessy D. 6 – Szauter 6, Riedl 6–2=4, Rátkai 6, Micskó 6 (Szepessy R. –, 71.), Belényesi 5 (Nagy A. –, 86.). Vezetőedző: Jakab Elek
    Kiállítva: Antal és Riedl (dulakodásért) a 42. percben

7. perc: Pénzes kilépett az elmélázó hazai védők közül, és nyolc méterről laposan lőtte a labdát a kapu bal oldalába. 0–1
    20. perc: Jobb oldali beadás után Micskó öt méterről laposan lőtte a kapu jobb oldalába a labdát. 0–2

Az első félidőben az MTE rendkívül gyengén játszott, és a vendégek kétgólos vezetéshez jutottak. A dunaújvárosiak a játék képe alapján megérdemelten nyertek a gyengén játszó hazaiak ellen.

Mestermérleg
    Tiba Zoltán: – A második félidőben már csináltunk valamit, de amíg nem használjuk ki a helyzeteinket, esélyünk sincs a sikerre.
    Jakab Elek: – Szép győzelmünket kissé beárnyékolja, hogy a kiállítás után megtört játékunk folyamatossága.