FC Ajka - BFC-Siófok 1-1 (0-0)
    A mérkőzés osztályzata: 3
    Ajka, 500 néző
    Vezette: Vad II I. (9) (Herbály, Rab)
    AJKA: Csepregi 6 - Giron 5-2=3, Pálfi 6, Ritter 6, Kiss K. 6 - Szélesi 5, Garai 5, Szöllőskei 5, Balla 5 - Csörnyei 6, Finta 5. Vezetőedző: Jákli Péter
    SIÓFOK: Kovács Z. 6 - Miklósvári 6, Pleván 6, Salacz Z. 5, Forgács 6 - Homonyik 6, Tusori 5 (Kiss B. -, 72.), Németh A. 5 (Telegdi 5, 60.), Köntös 5 - Hegyesi 5 (Horváth B. 5, 60.), Gajda 6. Vezetőedző: Hartyáni Gábor
    KIÁLLÍTVA: Giron (második sárga lap után) a 89. percben

64. perc: Kiss Krisztián bal oldali beadását követően Csörnyei a tizenegyespontról a jobb kapufára fejelte a labdát, amely onnan a hálóba vágódott.
    1-0
    78. perc: Homonyik jobb oldalról beívelt szabadrúgását követően Gajda az ötösről a jobb sarokba csúsztatta a labdát.
    1-1

Békés, barátságos hangulatú első félidő után élénk iramú, küzdelmes második következett. Igazságos döntetlen született, bár az Ajka közelebb állt a győzelemhez.

Mestermérleg
    Jákli Péter: - Végre hazai pályán is jól játszottunk. Sajnálom, hogy nem nyertük meg a meccset, pedig volt rá lehetőségünk.
    Hartyáni Gábor: - Küzdelmes mérkőzésen nem tudtuk az elképzeléseinket megvalósítani, így meg kellett elégednünk az egy ponttal.