Mosonmagyaróvári TE 1904 - Budakalászi MSE-Cora 2 : 1 17:30

MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 - BUDAKALÁSZ SE CORA 2-1 (1-0)
    A mérkőzés osztályzata: 3
    Mosonmagyaróvár, 700 néző.
    Vezette: Farkas (8) (Mészáros I., Huszár B.)
    MOSONMAGYARÓVÁR: Antal 7 - Szabó G. 7, Pint 7, Méry 6, Pálla 7 - Schmatovich 5 (Varga I. 6, a szünetben), Burkus 6, Gordian 6 (Németh B. -, 84. p.), Schafranek 6 (Világi -, 91. p.) - Papp I. 6, Szakáll 6. Vezetőedző: Tiba Zoltán
    BUDAKALÁSZ: Bíró Sz. 5 - Máj 6, Plókai 5, Sallai Gy. 6, Kővári 5-2=3 - Papp Z. 5 (Kovács D. -, 65. p.), Ködöböcz 5, Nagy R. 5 (Gácsi 5, 59. p.), Rézmányi 5 (Hevesi-Tóth 4, 59. p.) - Farkas J. 6, Lendvai P. 4. Vezetőedző: Tóth Bálint
    Kiállítva: Kővári (reklamálásért) a 91. percben

19 perc: Schafranek bal oldali szöglete után Pint hat méterről fejelte a hálóba a labdát. 1-0
    60 perc: Pállát visszahúzták a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Schafranek értékesítette. 2-0
    78. perc: Papp Zoltán jobb oldali beadása után Farkas János hat méterről laposan lőtte a labdát a hálóba. 2-1

A kezdést követően kiegyenlített mezőnyjáték zajlott, egyik csapat sem tudott gólhelyzetet kidolgozni. A félidő hátralevő részében mindkét csapat előtt adódtak helyzetek, s a hazaiaknak sikerült vezetést szerezniük. Szünet után sem változott a játék képe, a jól játszó vendégek ellen az MTE tovább növelte előnyét.