Budakalászi MSE-Cora - BKV Előre 3 : 1 17:30

Budakalász SE Cora-BKV Előre 3-1 (3-1)
    A mérkőzés osztályzata: 3
    Budakalász, 700 néző
    Vezette: Solymosi (8) (Kovács P., Nagy I. A.)

BUDAKALÁSZ: Bíró Sz. 6 - Máj 6, Plókai 7, Sallai 5, Kővári 6 - Papp Z. 6 (Gácsi -, 84. p.) Ködöböcz 6, Nagy L. 5, Rézmányi 7 (Hevesi-Tóth -, 86. p.) - Farkas P. 6, Lendvai 6 (Kovács D. -, 79. p.). Vezetőedző: Tóth Bálint

BKV ELÔRE: Szerovay 5 - Varga A. 6, Kasza 5, Gábori 5, Nemecsek 6 - Galántai 5, Kovács A. 6, Busa 5 (Szőke V. -, 65. p.), Natundo 6 - Sidó 5 (Béres 5, a szünetben), Sándor I. 5 (Hajdú 5, 55 p.). Vezetőedző: Krecska János

SÁRGA LAP
    Sallai (gáncsolta Sidót) a 34., Gábori (feltartotta Farkast) a 65., Galántai (buktatta Lendvait) a 72., Nemecsek (szándékos kezezésért) a 76. percben
    SZÖGLETARÁNY: 5:5 (2:2)
    2. perc: Plókai remekül ugratta ki Lendvait, a csatár 15 méterről a kapus fölött ívelt a hálóba. 1-0
    5. perc: Nagy Róbert, Lendvai, Papp volt a labda útja, Papp éles szögből, nyolc méterről, jobbról a hosszú sarokba rúgta a labdát. 2-0
    35. perc: Nemecsek végzett el szabadrúgást a Budakalász kapujától 18 méterre, Natundo három méterről, fejjel a kapu jobb oldalába csúsztatott. 2-1
    45. perc: Ködöböcz adott remek labdát Rézmányinak, a középpályás betört a 16-oson belülre, aztán középről, tíz méterről a kifutó Szerovay mellett a kapu közepébe gurított. 3-1

Mestermérleg
    Tóth Bálint: - Határozott támadójátékunknak köszönhetően fontos győzelmet arattunk.
    Krecska János: - Öt perc alatt a kispad kínpaddá változott… Lesz min dolgoznunk ebben a bajnokságban.