Kaposvölgye VSC - Szombathelyi Haladás 0 : 2 17:30

KAPOSVÖLGYE VSC-SZOMBATHELYI HALADÁS 0-2 (0-1)
    A mérkőzés osztályzata: 3
    Nagyberki, 150 néző
    Vezette: Sóthy (8) (Száraz, Kiss Z.)

KAPOSVÖLGYE: Lajkó 7 - Szabó Sz. 5 (Kovács B. 5, 51. p.), Bozsó 5 (Szolomájer 5, a szünetben), Szabó M. 5 - Huzmi 5, Lakatos 5, Horváth J. 5, Dede 5, Sylla 5 (Kovács A. 5, 51. p.) - Zakar 5, Kárpáti 5. Vezetőedző: Horváth Lajos

HALADÁS: Rózsa 0 - Babati 5, Guzmics 5, Subicz 6, Baráth 5 - Imre 5 (Schimmer 5, a szünetben), Tebeli 6, Rajos 6, Nagy G. 5 (Borsi -, 66. p.) - Manganelli 6 (Beke -, 76. p.), Mihalecz P. 6. Vezetőedző: Artner Tamás

SÁRGA LAP
    Nagy G. (Dede buktatásáért) a 29., Zakar (Subicz buktatásáért) a 30., Szabó M. (kezezésért) a 40., Babati (sípszó után elrúgta a labdát) a 41. percben
    SZÖGLETARÁNY: 4:5 (1:1)
    13. perc: Mihalecz Péter kilépett a védők közül, és 14 méterről a kapu közepébe lőtt. 0-1
    46. perc: Manganelli 30 méteres szóló után a kapust is kicselezve gurított a jobb sarokba. 0-2

Mestermérleg
    Horváth Lajos: - Egy nulla után már csak futottunk az eredmény után. A felállt védelem ellen csapatunk nem tudott helyzetet kialakítani, míg a Haladás kontrái pontosak voltak.

Artner Tamás: - A helyzetek alapján megérdemelten nyertünk, sőt még fölényesebben is nyerhettünk volna.