Eger SE - Bag 1-0 (1-0)
    Eger, 800 néző, V.: Zvolenszki.
    ESE: Bodolai — Vojtekovszki, Csató, Lengyel, Aranyos — Vadicska, Oláh, Jávorszki — Kanyok, Kormos, Berecz. Edző: Varga Zoltán.
    Bag: Lippai — Kincses, Mészáros, Kovács, Cseke — Rózsavölgyi, Huszárik, Mundi, Metzger — Tímár, Győri. Edző: Both József.
    Csere: Rózsavölgyi helyett Nagy, Huszárik helyett Lipcsei, mindkettő a szünetben, Jávorszki helyett Csőke a 72. percben.
    Gólszerző: Berecz a 10. percben.
    Sárga lap: Kanyok a 30., Vadicska az 56., Metzger az 59., Aranyos a 81., Nagy a 82. percben.
    Kiállítva: Lengyel (lerántásért) a 89. percben.
    10. perc: a tizenhatos jobb oldali sarkánál Berecz kapott labdát, s néhány lépés után ballal 12 méterről a jobb sarokba lőtt, 1-0.
    35. perc: Kormos már a kapus mellett is elgurított, ám mielőtt még a hálóba került volna a labda, Kanyok hozzáért, így a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot.
    39. perc: Vadicska 20 méteres léc alá tartó bombáját tenyerei te fölé a vendégek kapusa.
    44. perc: Berecz közeli fejesét hárította Lippai.
    49. perc: Oláh rávezette a labdát Lippaira, de 15 méterről mellégurított.
    58. perc: A vendégek csatára, Győri megsérült, s miután a bagiak már mindkét cserelehetőségüket kihasználták, 10 emberrel folytatták a játékot.
    80. perc: Lippai kapujától néhány méterre Kormos és Kanyok zavarta egymást, így odalett a lehetőség.
    89. perc: Mundi lerántásáért Lengyelt kiállította a játékvezető.
    Szemmel láthatóan azzal a szándékkal léptek a vendégek pályára, hogy mindenáron megakadályozzák az egrieket a támadásszervezésben, a gólszerzésben. Már a pálya közepén igyekeztek a vendéglátókat megállítani, s ez legtöbbször csak szabálytalanságok árán sikerült. A kíméletlen harcmodoruk ellenére korán a bagiak hálójába került a labda. A gólt követően is adódtak ziccerek, ám a piros-kék játékosok a biztosabbnál biztosabb helyzeteket is elpuskázták. A második játékrész már kiegyenlítettebb játékot hozott, de gólszerzési alkalmak változatlanul a házigazdák előtt adódtak. Érdekes módon, a sérülés miatt megfogyatkozott bagiak a végére belelendültek, de Bodolai kapujára így sem jelentettek különösebb veszélyt. A találkozó egészét tekintve megérdemelt egri siker született, kár, hogy a győzelmet a rengeteg kihagyott gólhelyzet, s Lengyel kiállítása kissé beárnyékolta.
    Jók. Aranyos, Oláh, Kormos, Berecz, illetve Mundi, Tímár.
    Varga Zoltán: — Az első félidőben jól játszott a csapat, helyzeteink alapján gólokkal kellett volna vezetnünk. Szünet után érthetetlen módon magunkra hoztuk az emberhátrányban játszó ellenfelünket.
    Both József: — Egerben nagyon nehéz játszani...

Forrás: Heves Megyei Hírlap, 1992-03-23