Budapesti Honvéd SE - AE Larissa 3 : 0 14:30

1. avatar: Longinus
    2019.12.06, 05:04
    kép"Kispesten nem indult gólparádéval a mérkőzés. Sőt! Úgy tűnt gól egyáltalán nem is lesz. A Larissa sikerrel szűrte meg a Honvéd próbálkozásait, a félidőben még mindig gól nélküli döntetlen volt az eredmény. A remény az idővel együtt fogyott. Komora a veterán Kozma beállításától reméli, hogy sikerül elmozdulni a holtpontról. Úgy tűnik bejön. De a mérkőzés hőse nem ő, hanem Dajka László lesz. Ha nyáron Győrbe igazol, a Honvéd itt végzi.

Az 53. percben Dajka végre megszerzi a vezetést. 1:0.

Legalább a hosszabbítást sikerüljön kiharcolni. A piros-fehérek nem húzzák az utolsó percekig. A 70. percben megint villan Dajka és már 2:0. Behoztuk a hátrányt. A lélektani előny a magyar csapatnál és még van hátra 20 perc. Viszont egyetlen aprócska, görög gól és vége lenne mindennek. A Honvéd már nem kockáztat, de rohamoz tovább. Marad a 2:0, hosszabbítás következik. Öt perccel annak letelte előtt jön .... na ki más mint... Dajka. Fejel, benn van a harmadik, mesterhármas." Kép és szöveg: orulunkvincent.blog.hu

2. avatar: ingersheim

3. avatar: fgymat
    2009.09.05, 11:17
    Továbbjutott a Budapesti Honvéd, 3-2-es összesítéssel, hosszabbítás után.