Csepel, 6000 néző. V.: Németh L.
    Gól: Somogyi (19.), Váczi (30.), ill. Szlezák (49.).
    Jó: Váczi, Szabó, ill. Cantona, Szlezák.
    CSEPEL: dr. Szieben — Tyukodi, Ács, Váczi, Mikler — Stefanov, Somogyi, Palacian, Szabó — Süveges (Jakab, 72.), Szekeres (Gyimesi, 90.)
    UTE: Borsos — Szőnyi, Aczél, Szlezák — Balázs, Tomka, Katona (Miklya a szünetben), Véber, Cantona — Rosu (Miovecz, 65.), Tiefenbach.
    A 19. percben unalmas mezőnyjáték közepette némileg váratlanul a hazaiak szerezték meg a vezetést. Somogyi 18 méterről meglőtt szabadrúgása a sorfalban álló Tomkán megpattant, s a labda a megdermedt Borsos kapus mellé a jobb alsó sarokba vánszorgott (1—0). A 30. percben növelte előnyét a Csepel: Váczi egy bal oldali beívelést mintegy nyolc méterről fejelt a lila-fehérek hálójába, úgy, hogy a labda a kapufát is érintette (2—0).
    Heves újpesti rohamokkal indult a második játékrész, s a vendégeknek a 49. percben sikerült is szépíteniük. Véber átadását Szlezák a 11-es pontról laposan lőtte a kapuba (2—1). Ezután mozgalmasabb lett a játék, erőlködött az UTE.
    Közepesnél gyengébb színvonalú találkozón a döntetlen jobban megfelelt volna a játék képének.

Forrás: Békés Megyei Hírlap, 1993-03-01