Szlezák Zoltán utolsó NBI-es bajnoki mérkőzése.

2015.05.15, 19:30 (szerk.: 2016.02.15, 11:37)

gólszerzők: Illés (90.), illetve Tokody (33., 11-esből), Móri (71.)

MTK Hungária: Hajdu (Vlaszák, 22.) - Horváth L., Lambulic, Elek, Füzi Á. - Czvitkovics (Madar, 56.),
    Jezdimirovic, Illés, Zavadszky - Juhász,Ferenczi (Branezac, a szünetben)
    Újpest: Szántai - Kunzo (Lettrich, 52.), Vanczák, Tamási, Szlezák - Poljakovic (Horváth M., 84.), Korolovszky, Szélesi, Lőw (Geri, 65.)- Móri, Tokody

10. perc: Móri nagy helyzetben Hajdút találta el.
    33. perc: ugyancsak Móri volt a főszereplő, betört a büntetőterületre, egy szép csel után azonban Füzi buktatta. A
    megítélt 11-est Tokody értékesítette (0-1).
    51. perc: Poljakovic került Vlaszákkal szembe, a kapus óriási bravúrral hárított.
    71. perc: Elek teljesen váratlanul Tokodynak ajándékozta a labdát, aki Mórihoz továbbított, majd a csatár a kapu jobb oldalába helyezett (0-2).
    90. perc: Madar húzott el a bal oldalon, középre gurítását követően Zavadszky lőtt 10 m-ről, Szántai ezt még kiütötte, a kipattanót Illés szerezte meg, s közelről a kapu közepébe továbbított (1-2).

Az Újpest megérdemelten nyert, mivel a hazai csapat teljesen szétesetten játszott a második félidőben.