Dunaferr SE - Ferencvárosi TC 0 : 1 16:45

Dunaferr-Ferencváros 0-1 (0-0)
    Dunaújváros, 5000 néző, V: Hanacsek
    gólszerző: Hrutka (57.)

Dunaferr:
    Petry - Molnár (Lengyel, 70.), Salamon, Bagoly, Kiss Gy. - Medic (Nikolov, a szünetben), Zováth, Ja:kl (Baranyi, 86.), Penksa - Sowunmi, Tököli

Ferencváros:
    Szűcs L. - Balog, Dragóner, Hrutka - Kriston (Cheregi, 62.), Lipcsei, Szabó T. (Zombori, 74.), Szkukalek - Pinte, Jancula (Gyepes, a szünetben), Gera

3. perc: Szkukalek baloldali beadása megpattant egy védőn, majd a felső lécre hullott.
    15. perc: Bagoly balról átívelt a vendég védők között, Medic éles szögből, kapásból a bal kapufát találta telibe.
    57. perc: Szabó beívelését Hrutka 7 m-ről a földre fejelte, ahonnan a jobb kapufára pattant a labda, majd a gólvonal mögé csorgott (0-1).

A bajnok FTC védekezésre rendezkedett be Dunaújvárosban, célja a pontszerzés volt. A meddő hazai akciók végén azonban a kisérletek rendre célt tévesztettek és a vendégek egy pontrúgás után szerzett góllal a győzelmet is megszerezték a közepesnél is alacsonyabb szinvonalú "rangadón".