Nyírség-Spartacus FC - Dunaferr SE 1 : 1 13:00

Nyíregyháza, 1999. december 4., szombat (tud.) - A labdarúgó PNB 16. fordulójában:

Nyírség-Spartacus FC - Dunaferr SE 1-1 (1-0)
    gólszerzők: Ács (42.), illetve Komódi (74.)
    sárga lap: Novák (47.), illetve Nicsenko (7.), Komódi (58.)

Nyírség:
    Celeszki - Ács, Szatke, Nagy S. - Karkusz, Kondora, Turóczi, Bessenyei (Göncz, 88.) - Csernijenko, Baranyi, Novák (Szécsi, 78.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Salamon, Éger (Rósa, 68.), Kiss - Ja:kl, Lengyel, Nagy T. (Kóczián, a szünetben), Zavadszky - Tököli (Komódi, a szünetben), Nicsenko

7. perc: Novák 20 m-es szabadrúgását Rabóczki magabiztosan védte.
    24. perc: Novák beadása után Kondora került helyzetbe 11 m-re a vendégkaputól, lövését Rabóczki hárította.
    26. perc: Zavadszky lőtt 25 m-ről alig fölé.
    35. perc: Nagy T. került óriási helyzetbe, Celeszki azonban kiütötte a 10 m-es lövést.
    42. perc: Egy nyíregyházi kontra végén Baranyi lövését még hárította Rabóczki, a kipattanót azonban Ács a kapu közepébe lőtte (1-0).
    46. perc: Turóczi beadása után Nagy S. 2 m-ről a kapufára lőtte a labdát.
    54. perc: Egy átívelés után Zavadszky kapáslövését, Celeszki magabiztosan hárította.
    71. perc: Turóczi indította Novákot, aki egyedül vezethette kapura a labdát, lövése a kapufáról pattant ki.
    74. perc: Egy lepattanó labda után Komódi 14 m-ről a bal alsó sarokba talált (1-1).
    76. perc: Csernijenko 25 m-es szabadrúgását ütötte szögletre Rabóczki.

A Nyírség irányította a játékot, több helyzetet dolgozott ki ellenfelénél és közelebb állt a győzelemhez.