Dunaferr SE - Nyírség-Spartacus FC 2 : 0 17:00

Dunaferr SE - Nyírség-Spartacus FC 2-0 (1-0)

Dunaferr:
    Bita - Molnár Z., Salamon, Éger, Kóczián (Nicsenko 69.) - Zavadszky (Mozgovoj 80.), Lengyel, Kiss Gy., Rósa H. - Orosz, Tököli

Nyírség:
    Celeszki - Ács, Szatke, Nagy S. - Turóczi (Kocsis 72.), Dican, Bessenyei, Gerlicki, Karkusz - Domokos (Göncz 78.), Novák (Szécsi 82.)

7. perc: Kiss Gy. jobboldali szögletét Salamon fejelte a jobboldali kapufa felé, Zavadszky Celeszkit megelőzte, de a kivetődő kapusba lőtt.
    15. perc: Orosz a 16-os előtt emelt Rósa elé, a középpályás mintegy 10-12 méterre átvette a labdát, majd jobbal a jobb sarok mellé lőtt.
    31. perc: Zavadszky jobboldali beadását Tököli 4 m-ről lőtte a Nyíregyháza kapujába (1-0).
    50. perc: Domokos közeli fejesét Molnár a gólvonal előtt fejjel hárította.
    62. perc: Rósa baloldali beadását Tököli közelről fejelte kapura, Celeszki bravúrral szögletre hárított.
    66. perc: Szatke a 16-osa előtt cselezni próbált, Lengyel elvette tőle a labdát, becsapta a nyíregyházi kapust, és 12 m-ről az üres kapuba gurított (2-0).

Ünnepre készült a dunaújvárosi tábor, a hazaiak nagy fölényben játszottak, s bár cseppet sem erőltették a gólszerzést, ennek ellenére Tököli jogosan juttatta vezetéshez a Dunaferrt. A második játékrészben egy védelmi hiba végleg eldöntötte a három pont sorsát.