Székesfehérvár, 1999. november 15., hétfő (tud.) - A labdarúgó PNB 13. fordulójában:

Gázszer FC-Diósgyőri FC 2-2 (0-1)
    Székesfehérvár, 1000 néző, V: Hanacsek

gólszerző: Schindler (52.), Dvéri (81.), illetve Konyha (28.), Frunza (69.)
    csere: Lukács helyett Szabó Z. (46.), Simek helyett Szőke (69.), Korol helyett Lőrincz (82.), illetve Radu helyett Buliga (86.), Konyha helyett Dukon (90.)

Gázszer:
    Kövesfalvi - Korol, Makrickij, Schindler - Simek, Dvéri, Gőgh, Bekő, Salacz - Lukács, Földes

Diósgyőr:
    Nagy Z. - Harnócz, Pozder, Hompóth - Szakos, Radu, Kunzo, Filipovics, Kákóczi - Konyha, Frunza

13. perc: Gőgh indította Földest, aki lefutotta a védőket, de óriási gólhelyzetben 15 m-ről kapu mellé lőtt.
    23. perc: Kákóczi szögletét röviden ütötte ki Kövesfalvi, az érkező Filipovics 10 m-ről emelt kapu fölé.
    28. perc: Konyha alaposan megforgatta a 16-os vonalánál Makrickijt és Simeket, majd 16 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (0-1).
    41. perc: Ezúttal is Konyha került gólhelyzetbe, még Kövesfalvit is elfektette, de éles szögből, amikor kapura lőtt, a labda Makrickijről pattant ki.
    52. perc: Dvéri fejelt Schindler elé, akinek 8 m-es lövése nyomán a labda a jobboldali kapufáról perdült a hálóba (1-1).
    69. perc: Szakos jobb oldali beadását Frunza teljesen szabadon vette át, és 13 m-ről biztosan lőtt a kapu jobb oldalába (1-2).
    81. perc: Dvéri a 16-os sarkáról a jobb oldalról jól lőtte el a labdát a hosszú sarokra, ami a későn vetődő Nagy Z. alatt csúszott a hálóba (2-2).
    84. perc: Gőgh lövése az ötösről kipattant, Szőke ismételhetett, ezúttal viszont Pozderről vágódott ki a labda.

A vendégként is bátor támadójátékot bemutató diósgyőriek megérdemelten vitték el az egyik pontot a sok hibával játszó Gázszer otthonából.