Gázszer FC - Diósgyőri FC 2 : 0 19:00

2018.11.29, 12:33
    Akasztó, 1999. május 15., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 30. fordulójában:

Gázszer FC - Diósgyőri FC 2-0 (1-0)

Akasztó, 300 néző, V: Szabó
    gólszerzők: Bekő (41.), Dvéri (75.)
    sárga lap: Salacz Z. (23.), Salacz J. (56.), Dvéri (58.), Tiber (70.), illetve Domokos (27.), Kovács T. (80.)
    csere: Simek helyett Tiber (62.), Farkas helyett Szabados (72.), Zimmermann helyett Urbonas (76.)

Gázszer:
    Kövesfalvi - Korol, Szalai, Salacz Z. - Dulics, Zimmermann - Salacz J., Dvéri, Bekő - Simek, Földes

Diósgyőr:
    Rácz - Farkas J., Szmiljanics, Téger, Kovács T. - Túróczi, Kiser, Szabó T., Buzás - Domokos, Egressy

31. perc: Egressy ugratta ki Domokost, aki 15 méterről jobb oldalról, nagy erővel a bal kapufa fölé lőtte a labdát.
    33. perc: Földes jobb oldali beadása Dvéri lábáról az ötös sarkánál perdült le.
    38. perc: Dvéri jobbról beadott, Zimmermann ballal fölé lőtt.
    41. perc: Földes bal oldali beadását Bekő a kapu jobb felső sarkába lötte (1-0).
    57. perc: Dvéri jobb oldalról beadott, Földes 6 méterről a jobb kapufa mellé lőtt.
    75. perc: Dvéri 8 méterről a kapus mellett a hosszú sarokba emelte a labdát (2-0).
    76. perc: Szmiljanics 16 méterről ballal lőtt, Kövesfalvi szögletre mentett.

Az első félidőben sokmozgásos játék alakult ki, de csak a két 16-os között, a második 45 percben sorra dolgozta ki helyzeteit a Gázszer és biztos győzelmet aratott.