Újpest FC-Győri ETO FC 1-1 (0-0)

Megyeri út, 4000 néző, V: Szarka
    gólszerzők: Kopunovic (83. - 11-esből), illetve Salagean (76.)
    sárga lap: Pető (48.), Kiskapusi (62.), illetve Bognár (73.), Posza (82.)
    csere: Tokody helyett Kopunovic (58.), Zimmermann helyett Csillag (68.), Véber helyett Terjék (72.), illetve Markovic helyett Vayer (56.)

Újpest:
    Bíró - Babos, Kerényi, Tamási, Kiskapusi - Pető, Véber, Zimmermann, Lőw - Kovács Z., Tokody

Győr:
    Posza - Bognár, Böjte, Stark, Salagean - Baumgartner, Győri, Csiszár, Rósa - Markovic, Herczeg

23. perc: Véber, Tokody, Véber összjáték után Kovács Z. lépett ki a védők közül, de a kifutó Posza az utolsó pillanatban lábbal felszabadított a csatár elől.

Se iram, se színvonal, se játék, se lövés - ez volt jellemző a forduló rangadójának kikiálltott mérkőzés első félidejére.

47. perc: Lőw átadásával Tokody futott el a bal oldalon, középre gurított, az érkező Kovács Z. lefordult védőjéről, de lövését Posza lábbal szögletre mentette.
    66. perc: Csiszár indításából Vayer lefordult védőjéről, de ballal a bal sarok mellé lőtt.
    68. perc: Rósa szögletét Csiszár csak centiméterekkel csúsztatta 3 m-ről a bal kapufa mellé.
    71. perc: Baumgartner tört előre a jobb oldalon, Vayer elé tálalt, aki egy ügyes csel után 14 m-ről alig lőtt mellé.
    76. perc: Bognár cselezgetett a jobbösszekötő helyén, majd keresztbe gurított, s az érkező Salagean ballal ritkán látható nagy gólt lőtt a bal sarokba (0-1).
    83. perc: Pető egy cselt követően indította Kovács Z.-t, aki kiugrott, Posza mellett is eltolta a labdát és a kapus elhúzta a csatár lábát. A játékvezető 11-est ítélt, amit Kopunovics a bal sarokba lőtt (1-1).

Egy gyenge első félidőt követően a Győr helyzetek sorát dolgozta ki, és hogy mégsem nyert, azt kapusa felesleges szabálytalanságának köszönheti.