Haladás-Milos - Budapesti VSC-Zugló FC 3 : 1 17:30

2018.12.18, 15:02
    Szombathely, 1999. május 10., hétfő (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 29. fordulójában:

Haladás-Milos - BVSC-Zugló FC 3-1 (2-0)

Szombathely, 3000 néző, V: Dubraviczky

gólszerzők: Jovanovics (9.), Balassa (37.), Tóth P. (50.), illetve Vincze Z. (89.)
    sárga lap: Balassa (78.), illetve Pomper (31.), Füzi K. (35.), Rósa D. (55.)

Haladás:
    Takács T. - Horváth A., Balassa, Zugor, Balog Cs. - Bonchis, Tóth M. (Varga, 71.), Nagy Cs., Tóth P. (Kocsis, 77.) - Fehér (Árgyelán, 80.), Jovanovics

BVSC:
    Rott - Balog Z., Pomper, Bérczy - Csillag (Szilágyi, 52.), Bondarenko (Bozsik, 76.), Füzi K., Rósa D. - Aubel, Détári, Anghel (Vincze Z., 52.)

9. perc: Bonchis balról végzett el szabadrúgást, a kapu elé ívelt, és a védők között kilépő Jovanovics 8 m-ről fejelt a kapu közepébe (1-0).
    19. perc: Csillag a jobbösszekötő helyéről 24 m-ről megcélozta a bal alsó sarkot, de Takács T. gyors vetődéssel hárított.
    37. perc: Balog Cs. jobboldali szögletrúgása után a balösszekötő helyén érkező Balassa 7 m-ről fejelt a jobb felső sarokba (2-0).
    50. perc: Jobboldali Haladás-támadás végén Tóth M. ívelte középre a labdát és a balösszekötő helyén érkező Tóth P. 17 m-ről, a jobb felső sarokba lőtt (3-0).
    58. perc: Tóth P. ugrott ki középen és szorongatott helyzetben 14 m-ről fölé lőtt.
    70. perc: Balog Cs. a 16-oson belül szabálytalanul szerelte Szilágyit. A megítélt 11-esnek Détári futott neki és félmagasan a jobb sarok felé lőtt, Takács T. azonban gyors vetődéssel kiütötte a labdát.
    89. perc: Baloldali szöglet után a kipattanó labdát Vincze Z. 20 m-ről a kapu jobb oldalába lőtte (3-1).

A nagyobb akarással és lendülettel játszó szombathelyi csapat megérdemelten nyert.