Haladás-Milos - Ferencvárosi TC 1 : 2 18:00

Haladás-Milos - Ferencváros 1-2 (0-0)
    Szombathely, 12 000 néző, V: Juhos

gólszerzők: Kovács (52.), illetve Horváth F. (57.), Miriuta (69.)
    sárga lap: Balassa (24.), Balogh (48.), Varga (58.), illetve Jagodics (37.), Szűcs (51.), Vincze O. (64.)
    csere: Nagy Cs. helyett Tóth P. (65.), Negrau helyett Király E. (75.), illetve Páling helyett Potemkin (56.)
    jók: Balassa, Kovács, Baumgartner, illetve Dragóner, Miriuta, Horváth F.

Haladás-Milos:
    Németh - Varga, Gabala, Balassa, Zugor - Fehér, Kovács, Nagy Cs., Balogh - Baumgartner, Negrau

Ferencváros:
    Udvarácz - Szűcs, Dragóner, Nagy N. - Páling, Jagodics, Miriuta, Lipcsei, Vincze O. - Zavadszky, Horváth F.

Nagy lendülettel kezdett mind a két csapat. A 12. percben adódott az első gólszerzési lehetőség a fővárosi csapat előtt, amikor a jobb oldalon Vincze O. húzott kapura, de 14 m-es lapos lövése nem sokkal elkerülte a jobb alsó sarkot. A hazai csapat a megszerzett labdákkal megpróbálta gyorsan átjátszani a középpályát, és az előretolt két éket megjátszani. Ez azonban nem nagyon sikerült, mert a vendéggárda védői nagyszerűen fedezték a szombathelyi csatárokat, és megakadályozták őket a helyzet kialakításában. A 28. percben ismét Vincze O. veszélyeztetett, de most sem sikerült neki betalálni Németh hálójába. A 44. percben szabadrúgáshoz jutott a Ferencváros, Miriuta 18 m-es nagyerejű lövése a felső kapufáról vágódott vissza. Utána a védők felszabadítottak.

Az 52. percben vezetést szerzett a hazai csapat. Nagy Cs. kiugratta a balösszekötő helyén Kovácsot, aki 15 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (1-0). Nem sokáig örülhetett azonban a szombathelyi közönség a vezető gólnak, mert az 57. percben egyenlített a Ferencváros. Nagy N. futott el a bal oldalon, az alapvonal közeléből középre emelt, és a jó ütemben érkező Horváth F. 5 m-ről a kapu jobb oldalába fejelt (1-1). A 69. percben a hazaiak 16-osa előtt szabadrúgást harcolt ki a Ferencváros. Miriuta végezte el, 18 m-ről kapura lőtt labdája megpattant a sorfalon, és így a jobbra vetődő Németh mellett a kapu közepébe került (1-2). Ezután megpróbálták a hazaiak kiharcolni az egyenlítő gólt, de mivel játékosai egyre jobban fáradtak, így több hiba csúszott a játékukba. Hiába próbálkoztak, nem kísérte szerencse ezeket a támadásokat.

A határozottabban és tervszerűbben játszó Ferencváros egygólos győzelme megérdemelt.