VM Egyetértés SK - Ferencvárosi TC 0 : 0* 14:00 * félbeszakadt

1. avatar: fgymat
    2021.01.01, 15:46
    ... 1:1 A gól után állt a játék, mert néhány ferencvárosi szurkoló bedobált a pályára. Müncz játékvezető magához kérette a főrendezőt, maid a hangosbeszélőn kérték a közönséget a sportszerű viselkedésre. A 75. percben Mucha szöktette a lesen álló Albertét, Józsa a 16-oson belül felvágta a középcsatárt. A játékvezető a 11-es pontra mutatott, majd az Egyetértés játékosainak kérésére kiment Bor- zási partjelzőhöz, azután visszavonta a 11-est. Igaza volt, mert a partjelző a szabálytalanság előtt jelezte, hogy Albert lesen állt. Az eset után ismét dobált a közönség, majd a 76. percben. miután Bana partjelzőt kővel hátba dobták, Müncz lefújta a mérkőzést.

Népsport
    1971.10.31

2015.02.12, 12:53
    1-1-es állásnál a 74. percben botrány miatt félbeszakadt. Az MLSz az eredményt megsemmisítette és 0-0-ás gólkülönbséggel mindkét csapat 0 pontot kapott.