magyarfutball.hu

Újpesti Dózsa SC - Komlói Bányász SK 3 : 2 16:30

   
   
Tölts fel te is saját képeket! »
mérkőzés értékelése

Ott voltál a mérkőzésen? Oszd meg benyomásaid, élményeid a meccsről!

 

új hozzászólás

Csak bejelentkezett felhasználók írhatnak hozzászólást!

hozzászólások

  1. avatar: bbsz
    2019.07.12, 21:14 (szerk.: 2019.07.12, 21:22)
    Nyolcaddöntők

    Rába ETO - Bp. Honvéd 3:2
    Szombathelyi Haladás - Vasas 1:3
    KOMÉP SC - MTK 0:1
    Bajai Vasas MTE - Csepel 0:3
    Tapolcai Bauxitbányász - Pécsi Dózsa 0:3
    Komlói Bányász - Ferencváros 2:0
    Szegedi EOL - Újpest Dózsa 1:3
    Kisterenyei Bányász - Diósgyőri VTK 0:2

    Népsport, 1970. június 29., július 2., 27. (Arcanum DT)

    (a negyeddöntők és elődöntők eredményei az 1. hozzászólásnál)
     
  2. avatar: bbsz
    2019.07.12, 21:10 (szerk.: 2019.07.12, 21:11)
    4. forduló, 16 közé jutásért

    Borsodi Volán - Diósgyőri VTK 0:2
    Kisterenyei Bányász - Salgótarjáni BTC 1:1
    Bocskai SE - Bp. Honvéd 0:11
    Kunágota Bercsényi TSZ SK - Szegedi EOL 0:7
    Savaria Cipőgyár - Szombathelyi Haladás 0:5
    Soproni Postás - Rába ETO 0:4
    Görcsönyi TSZ SK - Pécsi Dózsa 1:10
    Pécsi Ércbányász - Komlói Bányász 1:2
    Volán SC - Csepel 0:3
    Ceglédi MEDOSZ - Ferencváros 0:3
    Vasas Láng - Újpesti Dózsa 2:6
    Ceglédi VSE - MTK 1:5
    Tapolcai Bauxitbányász - Videoton 2:1
    KOMÉP SC - Tatabányai Bányász 0:0
    Bajai Vasas MTE - Dunaújvárosi Kohász 2:2
    Lehel SC - Vasas 1:10

    Népsport, 1970. június 25. (Arcanum DT)
     
  3. avatar: bbsz
    2019.07.12, 20:56 (szerk.: 2019.07.12, 21:00)
    3. forduló, 16 továbbjutó csapat

    (mérkőzések a csoportok sorrendjében)

    Borsodi Volán - Sátoraljaújhelyi Spartacus 1:1
    Nagybátonyi Bányász - Kisterenyei Bányász 1:1
    Bocskai SE - Debreceni EAC 3:1
    Kunágotai Bercsényi TSZ SK - Gyulai MEDOSZ 1:1
    Péti MTE - Savaria Cipőgyár 1:2
    Soproni Postás - Győri KInizsi 3:2
    Görcsönyi TSZ SK - Véméndi TE 1:5
    Pécsi BTC - Pécsi Ércbányász 1:4
    Budafoki MTE - Volán SC 1:1
    Veresegyháza - Ceglédi MEDOSZ 1:2
    Vasas Láng - KELTEX 1:0
    Ceglédi VSE - Bp. Spartacus 2:0
    Dorogi Bányász - Tapolcai Bauxitbányász 0:0
    Bp. Postás - KOMÉP 0:1
    Bajai Vasas MTE - Szegedi Dózsa 0:0
    Lehel SC - Szolnoki MTE 1:1

    Népsport, 1970. június 16., 18. (Arcanum DT)
     
  4. avatar: bbsz
    2019.07.12, 20:40 (szerk.: 2019.07.12, 20:46)
    2. forduló, 32 továbbjutó csapat

    I. csoport
    Borsodi Volán - Rudabányai Ércbányász 2:0
    Sajószentpéteri Üveggyár - Sátoraljaújhelyi Spartacus 1:3
    II. csoport
    Nagybátonyi Bányász - Salgótarjáni Kohász 8:2
    Kisterenyei Bányász - Kazincbarcika 1:0
    III. csoport
    MGM Debrecen - Debreceni EAC 0:1
    Gégényi TSZ SK - H. Bocskai SE 0:5
    IV. csoport
    Gyulai MEDOSZ - Debrceni VSC 3:2
    Kunágota - Tisza Cipő Martfű 1:0
    V. csoport
    Szombathelyi Spartacus - Savaria Cipőgyár 0:1
    Padragi Bányász - Péti MTE 0:0
    VI. csoport
    Győri Kinizsi - Ajkai Bányász 3:1
    Győrsövényházi TSZ SK - Soproni Postás 2:4
    VII. csoport
    Görcsönyi TSZ SK - Pusztaszabolcsi VSE 2:2
    Véméndi TE - Pécsi VSK 0:0
    VIII. csoport
    Kaposvári Rákóczi - Pécsi Ércbányász 0:3
    Balatonfenyvesi MEDOSZ - Pécsi BTC 0:1
    IX. csoport
    Volán SC - Egri Dózsa 4:1
    Budafoki MTE - Vasas Izzó 4:2
    X. csoport
    Ceglédi MEDOSZ - Egyetértés 0:0
    Délegyháza - Veresegyház 0:2
    XI. csoport
    Vasas Láng - BVSC 3:2
    KELTEX - BEAC 2:1
    XII. csoport
    KISTEXT - Bp. Spartacus 0:3
    Kossuth KFSE - Ceglédi VSE 1:2
    XIII. csoport
    Dorogi Bányász - Székesfehérvári MÁV Előre 0:0
    Tapolcai Bauxitbányász - MÁV DAC 2:2
    XIV. csoport
    KOMÉP SC - Várpalotai Bányász 1:1
    Bp. Postás - Esztergomi Vasas 0:0
    XV. csoport
    Bajai Vasas MTE - Kecskeméti Dózsa 2:1
    Tiszaújfalui TSZ SK - Szegedi Dózsa 0:3
    XVI. csoport
    Csongrádi SC - Szolnoki MTE 0:2
    Lehel SC - Szolnoki MÁV 3:0

    Nápsport, 1970. június 4., 11. (Arcanum DT)
     
  5. avatar: bbsz
    2019.07.11, 15:31 (szerk.: 2019.07.11, 16:11)
    1. forduló, 64 továbbjutó csapat

    I. csoport
    Sátoraljaújhelyi Kinizsi - Sátoraljaújhelyi Spartacus 0:1
    Sajószentpéteri Üveggyári MSE - Borsodi Bányász 1:0
    Borsodi Volán - Leninvárosi MTK 2:1
    Rudabányai Ércbányász - Miskolci VSC 2:0
    II. csoport
    Kazincbarcikai Vegyész - Ózdi Kohász 3:0
    Moharai TSZ SK - Kisterenyei Bányász 1:3
    Jobbágyi TSZ SK - Nagybátonyi Bányász 1:4
    Bárnai SK- Salgótarjáni Kohász 0:5
    III. csoport
    Gégényi TSZ SK - Nyíregyházi Spartacus 1:0
    Kocsordi TSZ SK - Bocskai SE 0:1
    Hajdúszoboszlói Bocskai - MGM Debrecen 0:4
    Hosszúháti MEDOSZ - Debreceni EAC 2:5
    IV. csoport
    Hortobágyi MEDOSZ - Debreceni VSC 0:8
    Békéscsabai Vasas - Gyulai MEDOSZ 3:6
    Kunágotai Bercsényi TSZ SK - Szarvasi Spartacus 2:0
    Tisza Cipő SE Martfű - Békéscsabai Előre 2:1
    V. csoport
    Zalaegerszegi Volán - Savaria Cipőgyár 2:3
    Szombathelyi Spartacus - Zalaegerszegi TE 0:0
    Péti MTE - Zalaegerszegi Dózsa 3:0
    Padragi Bányász - Bakony Vegyész 0:0
    VI. csoport
    Balatonedericsi TSZ SK - Ajkai Bányász 1:3
    Győri Kinizsi - NIKE Fűzfői AK 2:0
    Soproni Postás - Győri Dózsa 3:1
    Győrsövényházi TSZ SK - Pápai Textiles 1:0
    VII. csoport
    Pécsi VSK - Máza-Szászvári Bányász 3:1
    Véméndi TSZ SK - Szekszárdi Dózsa 1:1
    Görcsönyi TSZ SK - Pécsi Bányász 2:2
    Pusztaszabolcs - Siófoki Bányász 1:0
    VIII. csoport
    Barcsi SC - Kaposvári Rákóczi 0:1
    Nagyatádi Kinizsi - Pécsi Ércbányász 1:2
    Paksi Kinizsi - Pécsi BTC 1:2
    Balatonfenyvesi MEDOSZ - Táncsics SE 1:1
    IX. csoport
    Dobó SE - Volán SC 1:5
    Siroki Vasas - Egri Dózsa 1:4
    Apci Vasas - Budafoki MTE 0:1
    Bp. XIV. Ker. Építők - Vasas Izzó 1:4
    X. csoport
    Szentendrei MTSZ SK - Egyetértés 1:7
    Ceglédi MEDOSZ - Vecsési VÍZÉP 0:0
    Délegyháza - Ikarus 3:1
    Veresegyháza - BKV Előre 1:1
    XI. csoport
    Erzsébeti Spartacus - BVSC 1:2
    Műanyag SC - Vasas Láng 1:2
    Főv. Vízművek - BEAC 2:5
    Hazai Pamut - KELTEX 1:5
    XII. csoport
    Cinkotai Autó - Kossuth KFSE 0:3
    Ceglédi VSE - Ganz-MÁVAG 1:1
    Középítők SE - Bp. Spartacus 0:1
    KISTEXT - FŐSPED Szállítók 3:2
    XIII. csoport
    Székesfehérvári KÖFÉM - Székesfehérvári MÁV Előre 1:5
    Dunaújvárosi Volán - Dorogi Bányász 0:9
    Lajoskomárom - Tapolcai Bauxitbányász 1:3
    Bábolnai SE - MÁV DAC 0:2
    XIV. csoport
    KOMÉP SC - Pénzügyőr 3:0
    Bp. HTG Vasas - Várpalotai Bányász 0:1
    Esztergomi Vasas - Oroszlányi Bányász 3:1
    Bp. Postás SE - Almásfüzitői Timföld 1:1
    XV. csoport
    Bajai Vasas MTE - Szegedi VSE 1:1
    Szamuely SE - Kecskeméti Dózsa 1:2
    Tiszaújfalu - Kiskunfélegyházi Vasas 1:1
    Bácsbokod - Szegedi Dózsa 1:4
    XVI. csoport
    Szegedi Textiles - Csongrádi SC 0:1
    Rákóczifalvai TSZ SK - Szolnoki MTE 0:4
    Jászapáti TSZ SK - Szolnoki MÁV 0:3
    Tiszaburai TSZ SK - Lehel SC 0:1

    Forrás: Népsport, 1970. május 14., 15., 21. (Arcanum DT)
     
  6. avatar: bbsz
    2019.07.11, 15:16

    MNK-menetrend

    Elkészült az MNK-versenykiírás. A selejtezőket a területi labdarúgó-szövetségek rendezik meg. Összesen 62 csapatot adnak a nagydöntőbe:
    A BLSZ 9 együttest, Bács, Borsod, Fejér, Pest, Somogy és Szolnok 4-4-et, tehát összesen 24 csapatot. Baranya, Hajdú, Heves, Győr, Nógrád, Veszprém 3-3 együttest, összesen 18-at. Békés, Csongrád, Komárom és Szabolcs 2-2-t, tehát 8 csapatot. Tolna, Vas és Zala 1-1-et, tehát 3 együttest.
    Hozzájuk csatlakozik a 48 NB II-es, a 18 NB I B-s együttes. Ez a mezőny három fordulót játszik, s amikor 16 csapat marad, azokat összesorsolják at NB I-es együttesekkel.
    A döntő augusztus 20-án lesz.


    Nápsport, 1970. január 23.
     
  7. avatar: heimo
    2015.05.31, 17:41 (szerk.: 2015.06.16, 21:05)
    A helyes jegyzőkönyv!
    Újpesti Dózsa - Komlói Bányász 3:2 (2:1)
    Népstadion, 5.000 néző, V.: Bircsák

    Ú. Dózsa: Borbély-Káposzta,Solymosi,Noskó,Juhász P.-Dunai III.,Göröcs-Fazekas,Bene,Dunai II.,Zámbó. Edző: Baróti Lajos
    Komló: Erdősi-Kótai,Horváth L.,Zimonyi,Makray,Lazaridisz-Solymosi II.,Mohácsik-Bordács,Juhász T.,Csordás II. Edző: Lantos Mihály

    Csere: Káposzta h. Nagy L. (70p.), Göröcs h. Tóth A. (70p.), Solymosi II. h. Angeli (70p.), Csordás II. h. Egri (70p.)

    Gólszerző: 1:0 Dunai II. (7p.), 2:0 Fazekas (35p.), 2:1 Juhász T. (38p.), 3:1 Fazekas (64p.), 3:2 Horváth L. (90p.)
     
  8. avatar: magyarfutball.hu
     
  9. avatar: fgymat
    2009.11.28, 21:38 (szerk.: 2019.07.09, 00:10)
    Út a döntőig:

    Negyeddöntő:
    MTK - Újpesti Dózsa 1:2
    Vasas - Pécsi Dózsa 5:0
    Rába ETO - Komlói Bányász 1:1
    Csepel - Diósgyőri VTK 2:2

    Elődöntő:
    Vasas - Újpesti Dózsa 2:4
    Diósgyőri VTK - Komlói Bányász 1:2