1. avatar: ingersheim

2. avatar: fgymat
    2009.05.23, 05:42
    A svájciak úgy érkeztek hozzánk, hogy bíztak a pontszerzésben.

Egészen a 44. percig úgy látszott megvalósulhatnak a vendégek reményei. Hiába játszottunk ugyanis mezőnyfölényben, csak ekkor szerzett vezetést a magyar csapat. Egy parádés Albert - Farkas összjáték után Farkas mintegy 8 méterről nagy erővel lőtt a felső léc alá. Egy perc múlva már 2:0 volt a Népstadion eredményjelzőjén! Ezúttal Bene kapott labdát Alberttől és élt is a kínálkozó lehetőséggel.

A második játékrész sokkal kiegyenlítettebb játékot hozott, mint az előző. Ennek ellenére Bene még egyszer betalált a svájciak kapujába. A három magyar gólra a vendégek csak most tudtak egyel válaszolni.

A VB főpróba jól sikerült. Bár a szövetségi kapitány kritikusan megjegyezte: "A nagy melegben kényelmes játékot láttunk. Több frissességet vártam a csapattól."