játékvezető: 3 (2 szavazat)

hangulat: 3 (2 szavazat)

1...5

2023.04.24, 13:04 (szerk.: 2023.04.28, 16:12)
    A meccs egésze nagyjából beleillik a tavaszi képbe. Fölényben, de visszafogottan játszottunk, a kapufáknál szerencsénk sem volt. Szerencsére Lisztes mindezt leszarja és bebaszta ahogy kell. Szép volt Kicsi!

Dénes bravúrok,Lisztes bebaszta,Marki kicsi végig zakatolta a meccset .Nálam ök a mai hősök.

Gojak, Toki és Márki játéka nagyon tetszett, kis Lisztesre meg nem találok szavakat.

6-8 poszt.Ez a bajunk.Volt a Besic-Laja.Megsérült,eladtuk,aztán lett Esiti-Vécsei.Megsérült-megsérült,Aztán lett Baráth,Boudjemaa.Azt sem tudták hol vannak,de a bongyor is lesérült.Lett a Sigér,meg valaki,most Sigér is lesérült.Nem sok csapat bírná ezt ki....

Töki nem volt rossz, de engem nagyon zavar, hogy gyenge fizikailag, és ezért könnyen el tudják választani a labdától. Párharcokban gyenge, legalábbis vkp poszton, ahol sokat kell(ene) ütközni.

Lisztes gólja megmutatja, hogy miért szeretnénk mind több saját nevelést a csapatban látni, egész egyszerűen más zajlik le benne. van benne veszély, ki is állíthatták volna, de jól sült el, lehet örülni. nem tudok jobb módját, hogy a Fradi szívet visszacsempésszük az öltözőbe.

Lisztes úgy ment át a vasas védelmén, mint kés a vajon. Az ilyen gólért érdemes meccsre járni. Két kapufánk is volt, de azért nem volt megnyugtató az összkép. Ryan ma nem hozta a szarakispest elleni formát. Ezért ma már sokan megtalálták. Viszont Márki volt a kieső ócskavasas ellen a legjobbunk.

Én már meccs előtt sem voltam magabiztos, persze nagyon örülök a győzelemnek, de nagyon nehéz lesz még megnyerni ezt a bajnokságot! Hetek óta botladozunk, rengeteg pontot elszórtunk, ellenünk mindenki megszakad, a Kecskemét ellen közel sem küzdenek úgy, s csapatok,és egyelőre még a bírók nem is nyúltak bele komolyan a meccseinkbe. Ráadásul lesz még egy Kecskemét-Fradi is, úgyhogy nincs még itt semmi lefutva, Sajnos Össze kell kapnunk magunkat! Május elsején megyünk Újpesre, ott muszáj lesz győznünk! Hajrá!

Kis Lisztes ha így folytatja, hamar elfogynak rá a szavak smiley
    Ryan meg ne legyen megsértődve ha lehozzák, főleg ha elrúg a picsába 3 helyzetet. A Kicsi meg megfirkálja a Vasas-védelmet és győztes gólt rúg. Cinkes kéne legyen neki egy kicsit, nem?

Nagyon hatékonyan tördelték a játékot, az biztos, és ez nekünk nem fekszik. De sajnos nem is voltunk annyira élesek, mint pl. a múlt héten.

Egy nehéz meccsen, egy harcosan küzdő csapat ellen, akiknek élet-halál kérdése volt meccs, szenvedve győztünk. Az egész meccsen jobbak voltunk, két kapufát lőttünk, amelyikből, ha az első bemegy sima 4-0 lett volna ide. Szerencsénk se volt, de nem lehet azzal vádolni a csapatot, hogy nem akartak volna játszani.

Most a Vasas sír a büntetőért, én meg leszarom. Győzni kellett és győztünk és most ez volt a lényeg. Az más kérdés, hogy sok mindent át kell gondolnunk a kuparajt előtt. Ryan beleszarása az egészbe, elkeserítő. Én egyetértek a magyar játékosok beépítésével. A Kecskemétnek, bár egyetlen porcikám se kedveli őket, csak gratulálni tudok. Én soha nem fogom elfelejteni Rebrov munkáját. Nagy, nagy gratula Krisztiánnak, csodás volt a gólja. A Vasas meg tegye meg azt a szívességet, hogy az utolsó fordulóban a ZTE-tól is kikap, de a Honvéd búcsúját se bánnám. Legalább a sok régi, geci vezetőjük forog a sírjában!

Ahogy legutóbb is írtam, nyerjük meg a bajnokságot valahogy aztán zárjuk le ezt a tavaszi szezont, mert ez valami förtelmes. 3 pont a zsebben, Lisztes gól, nagyjából ennyi.

Teljesen szervezetlen a játékunk, egyszerűen nem látszik, hogy mit szeretnénk csinálni a pályán. Ez már nekem többnek tűnik, mint egy kis forma hanyatlás

Az szinten érdekes kérdés, hogy hozunk kölcsönbe játékosokat, tavasszal majd leteszteljük őket a tét nélküli (...) meccseken, ehhez képest lassan eltűnt az összes, Baráthon kívül.

Egyszerűen nem értem mi lehet a gond, nálam ez már több, mint mentális probléma vagy a sérülések. Remélem nyáron Csercse össze tudja kapni a csapatot, mert ha ez így marad ősszel nagyon hamar edzőváltás lehet.

Jobbak voltunk, sokkal jobbak, 1:3 lett volna a reális eredmény, majd bemennek a helyzetek, Ryan lövése gólt ért volna. A Vasas eltüntette a szervezettségével a különbség nagy részét, igazságtalan lett volna, ha döntetlen az eredmény.

80 percig tördelték a játékot, húzták az időt, aprítottak, mondván, hátha a kettő darab helyzetükből egyet-kettőt befaszmákolnak.
    Rába**tak - nem kicsit, nagyon.

Ennyi pénzből ekkora fost, a hazai floodboll szakma szégyene. Megérdemlik az nbii-t.

külföldi bírók szerint jó döntés született, "túl közeli a fejes, nem várt. A kar az adott helyzetben természetes mozgást végzi. A test nagyobbá tétele nem jelent kockázatot.'"

Novothny kicsavarodott testhelyzetben belefejelt a labdába. Semmiképpen nem fejelte rá szandékosan Sigér kezére, aannál is inkább, mert erre nem is lenne képes. Sigér keze magasan volt, én biztos voltam benne, hogy ezt a VAR megadja. Szerencsénk volt, amit persze nem bánok.

A szombat esti meccsen 4-3-3-ban játszottunk ismét, 56%-ban birtokoltuk a labdát, 87%-kal passzoltunk, a passztempónk 15.9 passz/perc volt, a PPDA 7.4, a hosszú passzok aránya 5.8%. A párharcarány 95-115 a hazaiaknak, mi és a Vasas is 29 labdát szerzett az ellenfél térfelén. 73 támadópárharcból 25 volt sikeres (34.3% – Vasas 32.3%). A nyertes fejpárbajok aránya 19-26 oda, a 65 védekezőpárharcból 68% volt sikeres (44). Erdős szerint a mieink 20-szor, a hazaiak 11-szer szabálytalankodtak.

35+4 támadásból 16 lövésig jutottunk, 3 talált kaput, 2 kapufa lett (Vasas 28+1, 15/4), xG: 1.58 – 0.54, xcG: 0.74 – 0.44. Öt labdaeladásunkból lett hazai lövés, a másik oldalon ez a mutató 4.

Dibusz 4 lövést kellett fogjon (0.44), 20 passzából 18 volt pontos.

Pászka 70 akciójának 59%-a volt sikeres, 1 lövése volt (0.02). 83%-kal passzolt, 24 párharcból 11-et nyert meg. 11 labdát vesztett, 8-at szerzett, 6 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.12).

Kovacevic 67 akciójának 78%-a volt sikeres. 1 fejese volt (0.29). 93%-kal passzolt, 12 párharcból 6-ot nyert meg. 5 labdát vesztett, 9-et szerzett, 3 passzt lopott.

Knoester 73 akciójának 78%-a volt sikeres, 91%-kal passzolt, 15 párharcból 6-ot nyert meg. 8 labdát vesztett, 9-et szerzett, 1 passzt lopott.

Civic 75 akciójának 73%-a sikeres volt, 86%-kal passzolt, 14 párharcból 7-et nyert. 14 labdát vesztett, 12-t szerzett, 5 passzt lopott.

Gojak 60 percet játszott, 55 akciójának 62%-a volt sikeres, 2 helyzete volt (0.12). 96%-kal passzolt, 17 párharcból 9-et nyert meg. 7 labdát vesztett, ennyit is szerzett, 3 passzt lopott. 2 lövést készített elő (0.5).

Sigér 69 percet tudott játszani, 55 akciójának 75%-a volt sikeres, 1 helyzete volt (0.14). 93%-kal passzolt, 9 párharcból 3-at nyert. 6 labdát vesztett, 8-at szerzett, 4 passzt lopott. 2 lövést készített elő (0.02).

Tokmac 65 akciójának 69%-a volt sikeres, 92%-kal passzolt, 22 párharcának felét nyerte meg. 3 labdát vesztett, 3-at szerzett, 1 passzt lopott. Két lövést készített elő (0.35).

Traoré 73 akciójának 55%-a volt sikeres, 2 lövése volt (0.12). 75%-kal passzolt, 22 párharcból 7-et nyert meg. 5 labdát szerzett, 4 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.14).

Ryan Mmaee 69 percet kapott, 39 akciójának 41%-a volt sikeres, 4 lövése volt (0.54). 79%-kal passzolt (14/11), 13 párharcból 4-et nyert meg, 3 labdát szerzett, 1 passzt lopott.

Marquinhos 89 percet játszott, 67 akciójának 63%-a volt sikeres, 3 lövése volt (0.18). 84%-kal passzolt, 18 párharcból 7-et nyert meg. 8 labdát szerzett, 2 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.12).

Owusu 39 percet kapott, 18 akciójából 5 (28%) volt sikeres, 1 lövése volt (0.12), 8 passzának fele volt pontos, 7 párharcból 1-et nyert.

Lisztes 30 percet kapott 19 akciójából 7 (37%) volt sikeres, 1 lövése (0.07) gól lett. 2 passzából 1, 6 cseléből 4, 11 párharcából 5 volt sikeres. 1 labdát szerzett, 1 passzt lopott.

Baráth is 30 percet kapott, 28 akciójának 71%-a sikeres volt, mind a 14 passza pontos volt. 8 párharcból 5 volt sikeres, 3 labdát vesztett, 7-et szerzett, 2 passzt lopott.

Samy Mmaee 10 percet volt a pályán. 4 akciójából 3 volt sikeres, 3 párharcát nyerte meg. 1 labdát vesztett, 1-et szerzett, 1 passzt lopott.

Így értékeltétek a Vasas elleni teljesítményt.