Ferencvárosi TC - Videoton FC Fehérvár 2 : 2 20:00

2017.09.17, 18:35
    Az első diagnózis szerint Botisnak betört a homlokcsontja, azonnal a Traumatológiai Intézetbe szállítják.

Dvéri egy Ferencváros javára megítélt szabadrúgás után azt mondta a bírónak: "Hagyjad már b... meg, te!" Ezért Dubraviczky kiállította a fehérvári játékost.

Nem volt rossz vétel ez a Rósa gyerek. 2 meccs alatt 2 gól.
    Hajrá Fradi!

Vége 2:2!
    Hmmm. Rósa remek igazolás! Lipcsein nagy terhek vannak..., 2 sérülés... Szűcs nagy védése.
    Akkor is Hajrá fradi!
    Békéscsabán nehéz meccs lesz, de ott nyerni kell!

Csank nem érti a Ligát és a bírót
    [2003-08-02 22:38]
    A mérkőzés után mindkét edző láthatóan feszülten fogalmazta meg gondolatait a Toldi-teremben tartott sajtótájékoztatón, ahová behallatszott az utcán szurkoló ferencvárosiak ünneplése, akik a klubház elé vonuló játékosokat köszöntötték. A két edző egyaránt dicsérte a játékot, bírálta az MLL döntését, és mindketten keserűek voltak.
    Csank János:
    Szinte soha nem szoktam a játékvezetőkkel, de ezúttal ezt kell tennem. Talán a két csapat által diktált iram volt túl sok a játékvezetőnek, aki ezt nem tudta követni, talán még az idény elején vagyunk és ez a baj, nem tudom… Dubraviczky mindkét fél kárára tévedett. Az első 20 percben a Fradi kispadja háborgott, de a következő 70 percben szerintem mi lehettünk elégedetlenek. Az első 11-est én nem láttam annak, de majd megnézem videoról, és ha kell megkövetem a játékvezetőt. Azt viszont ki merem jelenteni, hogyha Dragóner végig a pályán maradhatott, akkor Dvérinek is a pályán kellett volna lennie az utolsó sípszóig. Még megemlíteném, hogy a 4. játékvezető végig szórakozott a kispadunkkal, amit nem is értettem. Összességében azt tudom mondani, hogy ebben a futballra teljesen alkalmatlan közegben játékosaim hősiesen küzdöttek. A Liga döntésével kapcsolatban az a véleményem, hogy be lehet egy pályát tiltani, de nem mindegy, hogy mennyi időre. Remélem az illetékesek mérsékelik majd a büntetést, mert ez senkinek sem jó, és nincs is értelme.
    Garami József:
    Nagyon furcsa mérkőzésen vagyunk túl, melyet a nézők nélküli körülmények és a sérülések alapvetően befolyásoltak. Sajnos Balog már a 4. percben kidőlt, és a kényszerű csere megzavarta a csapatot. Mire helyreállt a rend a védelemben már vezetett is az ellenfél. Később jött Botis drámai sérülése, ami után még nehezebb helyzetbe kerültünk. A félidő végére aztán ennek ellenére kiegyenesedett a csapat, és a második félidőben is mi voltunk fölényben. A kimaradt 11-es és az ellenfél újabb vezető gólját követően ismét a padlóról kellett talpra állnunk, ami szerencsére sikerült. Csank Jánossal egyetértek abban, hogy mindkét csapat nagy iramot diktált és jó meccset játszottunk még annak ellenére is, hogy nézők nélkül nem lehet normálisan futballozni. Remélem, hogy a Liga illetékesei is belátják ezt és mérsékelik a Ferencvárosra kirótt büntetést. Szintén remélem, hogy megszakad végre ez az óriási pechszéria, ami sújt bennünket, hiszen lassan elfogy a csapatunk és többen vannak kórházban, mint edzésen.(2003.08.02.)

Sajnos az nem pechszéria, hogy Lipcsei már a 2. 11-esét hagyja ki...

na ez bazmeg mindennek a teteje.
    Szieben László, a Magyar Labdarúgó Liga igazgatója az MTI-nek csak részben tudott magyarázatot adni arra, hogy miért engedtek be mintegy 20 fehérvári szurkolót a labdarúgó Arany Ászok Liga második fordulójában rendezett Ferencváros-Videoton FCF zártkapus mérk?zésre.
    „Mindkét klub 50-50 embert akkreditálhatott a találkozóra, így elképzelhet?, hogy a vendég klubvezet?k ennek egy részét a drukkereknek ajánlották fel. Err?l azonban nem értesítették a ligát” - mondta az MLL vezet?je.
    Dénes András, a liga kommunikációs irodájának munkatársa elárulta: elméletileg egyetlen szurkolót sem engedhettek volna be az Üll?i úti stadionba, így amennyiben a házigazdák vétettek a szabályok ellen, újabb büntetésre számíthatnak. A "zártkapus” találkozó végül 2-2-es döntetlennel ért véget.

Yoda azt mondta a mult bajnoksag elott, hogy beepit fiatalokat.A bajnoksag vegen azt mondta, hogy hiba volt mindig ugyanazt a keretet jatszatni.Most ismet ezt csinalja.Valahogy nem akarodzik neki valtoztatni,lehetoseget adni masoknak.Aztan ha valaki 5 perc alatt nemtud csodat tenni az marad kispados.

csak jelzem, hogy az első tizink előtt volt egy TISZTA kezezés a 16-osn belül, amit szögletre fújt a spori 11-es helyett
    lehet, hogy azt kompenzálta 10 perc múlva az első 11-esnél( amit be is lött Lipcsei!) ????
    a 2. 11-esnél talán Rósa megtolta a labdát, akpus meg elütötte helyszínen tiszta 11-es
    azt Lipcsei ugyan úgy, erősen, helyezve a bal alsó sarok felé lött, de tanulva az első gólból a kapus, most nem jobbra vetödött, hanem balra és kitólta a sarokból a labdát
    :(

nem tom mennyire volt komoly Balog serulese, de csak a kozepkezdeskor allt be Bognar....tehat ippeg 10 ember volt a palyan reszunkrol, mikro kaptuk a golt...kivancsi vagyok arra az osszefejelesre, amitol ilyen sulyos serulest szenvedett Botis..

El kellett jönnöm nekem is. A rendőrök akciójánál már nem voltam ott.

Hát ez igen alaibi szabi volt. szalai eljátszotta a nagyhalált a feltartásnál.
    Dvéri viszont szépen lőtte el be kell vallani. Szerintem Lajos kissé korán indult el a sorfal mögé, így későn látta, hogy hova jön a labda.
    Pont onnan lépett el.
    Vazza meg.

A döntetlen igazságosnak nevezhető, de közelebb áltunk a győzelemhez talán.
    Az edzői nyilatkozatok alatt jó volt hallani a szurkolók hangját a székház elől.

Érdekes ötlet volt, hogy Dragó irányított...
    Peti szép lassan elkezdhetne gondolkodni a visszavonuláson. Mielött ledönti a saját szobrát.
    Leo és Kriston mínusz két ember.
    Ráadásúl úgy tünik Kriston elhitte magáról, hogy sztár.
    Zováth, Rósa, Gera, Dragó, Lajos megint játszottak a többiek helyett is.

Szegény Botis, nézni is rossz volt. A meccsel meg szerencsénk volt, hogy a Dvéri gyerek a liláknál edzette az idegeit smiley Már nem először pöccen be. Sajna Dragóra is ráférne egy kis megfegyelmezés, mielőtt a bíró teszi meg, mert simán megtörténhetett volna forditva a dolog, ha ő van közel a bíróhoz adott esetben.