Ferencvárosi TC - Szombathelyi Swietelsky-Haladás 2 : 0 18:00

játékvezető: 1 (1 szavazat)

hangulat: 2 (1 szavazat)

1...5

2017.08.20, 08:56
    Böde nélkül szart sem érünk. Marquinhos egészen jól játszott a második félidőben. Priskin nagyon gyenge formában. Vargának egy jó megoldása volt, az utolsó percekben a lövése. Azon kívül botrányos labdakezelések, passzok, eltotojázott kontralehetőségek. A középpályánk iszonyatosan gyenge. A sok sérülés pedig valószínű nem csak a balszerencsén múlik...

A végén belejöttünk. Érthetetlen a sok sérülésvalami nem stimmel a fizikai felkészítésben.

Nem értem! Mindenki favágókat állít ellenünk? És ezt a 'birói kar' elnézi. Az helyett hogy azonnal sárgát adna!

Három húzódás, egy még meccs előtt . Ennek nem sok kőze van az ellenfélnek meg a bírónak . Valami másnak igen , de arra nem is akarok gondolni

szerintem már mindenki lesérült legalább egyszer legalábbis Hajnal, Gera ,Lovre B, Lovre G, Varga, Otigba, Leandro,Batik, Böde, Böle, Nando biztos. Most is van kb 6 sérültünk, tulajdonképpen folyamatosan.

Így utólag azért érdekes, hogy Dani pont a legkisebb helyzetből szerzett gólt. Ennél 2- 3 nagyobb helyzete is volt..

Böde Dani a góljánál egy jó hangos "A kurva életbe!" csatakiáltással nyugtázta a dolgokat. A 71 .percig 3 vmi ismétlés volt aztán 6.

Felemás érzéseim vannak. Megint egy gyenge produkciót láttam a csapattól. (Azért kíváncsi leszek az itteni osztályzás eredményéresmiley )

De van az a mondás, minden jó ha a vége jó. És kivételesen a végén kezdtünk el focizni. Így mosoly maradt az arcomon. Ez azért jó. Jobb így felállni a tv elől.

Természetesen nem ájulok el a csapattól. Kell egy motivátor a csapathoz. Sportpszichológus meg mehet ahova akar.

Gergőben is nagy gát szakadt át a második gólnál.

Azt kábé ő kaparta össze. Nagyon szépen belépett a támadásba nagy lendülettel és a beadás is szép volt. Dani pedig tette a dolgát.

Azt Mountari kaparta össze és Gergő adta a gólpasszt!

Moutarit Lovre indította, amikor megelőzött valakit a középpályán és vagy 20 métert vezette a labdát lendületből. De kellett hozzá ő is, valóban.
    De Lovrénak volt benne a legnagyobb érdeme szerintem.

A vasiak kezet csókolhatnak Királynak az utolsó tíz percben bemutatott három védéséért. Ami minket illet, győztünk, megvan végre a második győzelmünk és a meccs első és utolsó tíz percében még játszottunk is.
    A többi 70 sajnos olyan volt mint az előző két meccsen, de ne legyek elégedetlen, mert még megszólnak érte.
    A sérültjeinknek mielőbbi jobbulást kívánok.

Az beszédes, hogy a 29. perc után a 72. jön az összefoglalóban.

2017.08.05, 09:38
    Kellemetlen ügy, szombat helyett hétköznap délután, csütörtök hatkor fogadjuk Királyékat…

A fenti hír elég szemérmesen elhallgatja, hogy "a Groupama Arénában Robbie Williams ad koncertet", ezért kell valójában csütörtökön játszani és nem az MLSZ miatt.Nem értem miért kell simlizni. Az már más kérdés, hogy mióta tudja a Fradi, hogy "foglalt" a saját stadionja és erről miért is nem értesültünk hamarabb? Ja, a szurkoló nem számít? Azt az emberkét is kirúgnám, aki kiadta ezt a közleményt. Őszinteség esetleg bocsánatkérés?

A rw koncertet meg tavaly óta tudjuk hogy most tartják, mi a francért nem lehet már a sorsolásnál ezt figyelembe venni? A Depeche Mode után sem fél nap alatt lehetett eltakarítani.