Nagyváradi AC - Újpest FC 2 : 1 15:30

2015.05.22, 18:37
    Langyos, kissé szeles időben folyt le a mérkőzés. Az első félidőben a NAC széltől támogatva nagy fölényben volt, az Ujpest ritkábban , de veszélyesebben támadott. Szünet után, mintegy 25 percig kiegyensúlyozott játék folyt a pályán. A csapatok szinte felváltva támadtak. A 28. percben sarokrúgás után Zsengellér éles lövése a hálóba surrant. 0:1. A NAC három perc múlva egyenlített, amikor Tóth III. beadásából Incze II. gólt fejelt. 1:1.Ezután erősödött a NAC nyomása s a 38. percben Deményi szép fejesgóllal megszerezte csapatának a győzelmet.
    A nagyváradi csapatban a hátvédpár és a fedezetsor valamint Incze II. nyújtott jó játékot. Az Ujpestben csak a védelem és Zsengellér játéka volt kielégítő.