2013.08.01, 23:46 (szerk.: 2013.08.01, 23:46)
    AMiUtunk
    # 3
    törlöm! szerkesztem! 2010.04.08, 15:32 (szerk.: 2011.04.14, 16:27)
    Döntetlen a pályaavatón

A lipóti csapat [2010. III. 28-án, vasárnap] először játszott bajnoki mérkőzést az újonnan épített létesítményben. Az első félidő nagy lipóti fölényben zajlott, de a gólok elmaradtak. Az 59. percben szabadrúgásokhoz jutott a lipóti csapat: Tóth D. 25 méteres lövése a védőkről lepattant, a labda Gál Bence elé került, aki 10 méterről a hálóba lőtt...

Lipót-Pékség–Körmend 1–1 (0–0)

Lipót, 300 néző. V.: Keszthelyi.

Lipót: Deli – Ásványi, Dombi, Töltősi, Tóth D., Dömötör, Planéta (Visi), Lappincs (Magyar), Fajkusz, Burkus, Gál A. (Gál B.). Edző: Gunyhó Ferenc.

Körmend: Marton – Nagy K. I., Csenterics, Takács, Guzmics, Németh B., Sárközi, Kovács Sz., Varga, Nagy K. II. (László), Nix (Réczeg). Edző: Molnár Károly. Gsz.: Gál B., ill. Kovács Sz.

A lipóti csapat először játszott bajnoki mérkőzést az újonnan épített létesítményben. Az első félidő nagy lipóti fölényben zajlott, de a gólok elmaradtak. Az 59. percben szabadrúgásokhoz jutott a lipóti csapat: Tóth D. 25 méteres lövése a védőkről lepattant, a labda Gál Bence elé került, aki 10 méterről a hálóba lőtt. 1–0. A 82. percben egy körmendi támadás után bal oldalról középre lőtt labdát, a védők röviden szabadítrották fel, a középen érkező Kovács Sz. a kapu jobb oldalába lőtt. 1–1. A szinte egykapura játszó lipóti csapat győzelmet érdemelt volna, a kapujuk elé betömörülő körmendiekkel szemben, akik nagy szerencsével vitték el az egy pontot. Jók: Deli, Dömkötör, Dombi Gál B., ill. Kovács Sz., Csenterics, Guzmics.

Gunyhó Ferenc: – A tömörülő védelem feltörésére az átlövésektől a beadásokig minden eszközt bevetettünk, de ma lehúzta a rolót az ellenfél kapusa.

Molnár Károly: – A futball néha igazságtalan játék, de ma a helyzeteket tekintve korrekt eredmény született.

3. avatar: magyarfutball.hu
    2013.02.07, 12:09
    A videó alapján van még egy füves edzőpálya is.

4. avatar: magyarfutball.hu