Ferencvárosi TC - Budafoki MTE 2 : 1 19:30

2020.12.20, 11:37 (szerk.: 2020.12.22, 17:58)
    Jo meccs volt - Meg a vege izgalmas is lett
    Szep volt fiuk - nagyszeru es eredmenyes evet zartunk
    En elveztem minden pillanatat - johet a folytatas

Hatalmas gratula azért, ahogy a másodig félidő elején még jobban fel tudtuk pörgetni!
    Meg az egész szezonért, persze smiley

A 2. kapott gól otthon egész ősszel.

na ezért leszünk bajnokok ,mert az ilyen meccseket is hozzuk pedig ez inkább döntetlen szagú volt...hát a múlt heti paksi meg végképp...

Ilyen fárasztó időszak után ez a meccs is rendben volt.Megérdemlik a pihenést a fiúk.Csak az eredmény lett szűk, a játék nem volt az. Nekem kevésbé tetszett, hogy Csizmadia a pályán nyíltan egyeztet Vargával. Szóval ez kevésbé elegáns dolog Fradi színekben. Ráértek volna hazafelé ezt megtenni.

Na, jó. Zsóry szerint egyenlíthettek volna és jól játszottak. Ha nem hulla a csapat, 8-1 a vége. Az eredmény ugyanaz, mint Torinóban, de micsoda különbség. 2 busz és egy csomó sárga.

Én a Vargát nagyon sajnálom. Nulla, semmi, emberhátrány ... bár Szomi első meccse is ilyen volt a visszatérése után.
    Nem lepődnék meg ha a tegnapi lett volna a búcsúmeccse.

Hajtós,sportszerű ellenfél volt a Budafok.Jót nevettem,mikor a Budafoki gól után Hajdub majdnem elélvezett.

Egyáltalán nem voltam nyugodt a budafoki gólt követően,de a legfontosabb ezen a mérkőzésen a győzelem volt és ez sikerült,Hajdú B. pontvesztést szuggeráló közvetítése ellenére is.
    Az idei szereplésért mindazok gratulációt és elismerést érdemelnek,akik részesei voltak ezeknek a sikereknek,felejthetetlen pillanatoknak.

Akár hányszor látom is, de vesszek meg ha a budafoki játékos tudatosan vette át a labdát. Szerintem kábé azt se tudta, hol a labda, egész egyszerűen pont úgy találta el a lábát és pattant elé, hogy folytatni tudta a támadást.
    Vicces volt, hogy parádés átvételnek mondta Hajdúbé, pedig semmit tudatos mozdulat nem volt benne.

Jó hogy érzi Lovrencsics, mekkora amatőr hiba volt az eladott labdája. Nagyon halkan teszem hozzá, hogy kétszer is hibázott, mert utána meg nem futott vissza és a Zsóry ezért rúghatta be olyan tisztán.

Ezzel együtt Geri egy szavad nem lehet, ahogy nekünk sem erre az évre! Jó pihenést, töltődést és induljon a henger tavasszal!

Frimpong jól pótolta Blazicsot, Dvali is jól és lendületesen játszott, Szomi uralta a középpályát, de leginkább Heister játéka tetszett. Remélem hosszabbítunk vele.

Az 56:35 tiszta játékidejű találkozón a mieink minden tekintetben hatalmas fölényben voltak, sokkal pontosabban passzoltak (86%-70.2%), több, mint kétszer annyiszor volt náluk a labda, háromszor annyiszor lőttek kapura, négyszer annyiszor találták el a kaput, hatszor annyi szögletet lőttek. A párharcok többsége is a mieinké lett.

Az InStat-index TOP5-ben 5 fradista van, négyen 300 feletti értékkel: 1. Haratin (326), 2. Tokmac (323), 3. Lovrencsics (317), 4. Isael (301), 5. Heister (295).

A meccs alig 14%-ában, 8 (tiszta) percig zajlott a mi védőharmadunkban a játék, 4-2-3-1-ben játszottunk, Uzuni és Tokmac azonban jóval előrébb helyezkedett, mint Isael. Sokkal több labdát szereztünk, mint a vendégek (106-61), ebből nálunk 46 az ellenfél térfelén volt, a vendégeknél 12. A mieink 40+2, a vendégek 12+4 támadást vezettek, ezek 3.67-0.91 xG-hez és 3.53-0.45 xcG-hez vezettek.

A támadópárharcokat jóval hatékonyabban hoztuk (46%-36%), a 44 fejpárbaj többségét a vendégek nyerték azonban (19-23). A meccs tempója nem volt nagy (16.13-14.79), a vendégek kétszer annyi hosszú labdával próbálkoztak (8.5%-16.31%), a mieink lényegesen intenzívebben támadtak le (7.4-17.85).

Dibusz két lövést kapott (0.45), ebből 1 gól lett. Mind a 20 passza pontos volt, 16-szor adtuk haza a labdát.

Lovrencsics 118 (!) akciójának 64%-a sikeres volt. 1 lövésből (0.77) 1 gólt szerzett. 77%-kal passzolt, 17 beadásának 41%-a jó helyre ment. 14 párharcból 5-t nyert, 21 labdát vesztett (ebből 19 beadás vagy támadópassz) és 8-at szerzett vissza, 5 passzlopás mellett. 4 lövést készített elő (0.32).

Frimpong 80 akciójának 93%-a (!) sikeres volt. 94%-kal passzolt, 11 párharcból 9-et nyert. 4 labdát vesztett, 19-et (!) szerzett vissza, 3 passzt lopott.

Dvali 94 akciójának 85%-a sikeres volt. 95%-kal passzolt, 12 párharcból 7-et nyert. 6 labdát vesztett, 13-at szerzett vissza, 1 passzt lopott.

Heister 115 akciójának 72%-a sikeres volt. 5 lövése volt (0.22). 84%-kal passzolt, 9 cseléből 7 (!) jó volt, 24 párharcból 13-at nyert. 11 labdát vesztett, 12-t szerzett vissza, 3 passzt lopott.

Haratin 84 percet játszott, 105 akciójának a 87%-a volt sikeres. 1 lövése (tizenegyes, 0.76) gól lett. 93%-kal passzolt, 17 párharcból 12-t nyert. 11 labdát vesztett, 17-et szerzett, 4 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.03).

Somalia 109 akciójának 78%-a volt sikeres, 1 lövése volt (0.03). 95%-kal passzolt, 22 párharcból 10-et nyert. 9 labdát vesztett, 12-t szerzett, 5 passzt lopott. 1 lövést készített elő (0.09).

Isael 68 percet kapott, 57 akciójának a 44%-a volt sikeres. 2 lövése volt (0.13). 68%-kal passzolt, 21 párharcból 6-ot nyert. 1 lövést készített elő (0.04).

Tokmac 84 percet játszott, 72 akciójának 72%-a volt sikeres. 4 lövése volt (0.21). 91%-kal passzolt, 6 cseléből 5 volt jó, 14 párharcból 10-et nyert, 6 labdát vesztett, 8-at szerzett (7-et az ellenfél térfelén).

Uzuni 68 percig volt a pályán, 50 akciójának 68%-a volt sikeres, 2 lövése volt (0.27). 85%-kal passzolt, 17 párharcból 9-et nyert. 1 lövést készített elő (0.07).

Baturina 90 percet kapott. 56 akciójának a 36%-a volt sikeres. 4 lövése volt (1.23). 62%-kal passzolt, 23 párharcból 5-öt nyert meg.

Zubkov 28 percig játszott, 37 akciójának 57%-a volt sikeres. 1 lövése volt (0.03). 74%-kal passzolt, 5 párharcból 3-at nyert meg. 1 lövést készített elő (0.11).

Varga is 28 percet kapott, 21 párharcának 52%-a volt sikeres. 75%-kal passzolt (12/9). 3 párharcból 2-t nyert meg. 1 lövést készített elő (0.31).

Skvarka 12 perc alatt 10 akcióban vett részt, ezek fele volt sikeres. Mind az 5 passza pontos volt, 3 párharcából egyet sem nyert viszont. 1 labdát vesztett és szerzett.

Boli 5 percet volt a pályán, 8 akciójának 75%-a sikeres volt. 3 passza pontos volt, 4 párharcból 3-at nyert.