MOL Fehérvár FC - Kisvárda-Master Good 3 : 0 19:30

2019.09.03, 09:28
    Huszti pontrúgásai a védhetetlen fegyverünk.

Szóval már-már konkrétumként kezelik, hogy Zsóry jön, ahogy Pantics is. Nem semmi rotációra lesz szükség, ha Nikolics mindenkit játszatni akar, így, hogy nemzetközi kupa nincs... Ma Futács kimaradt, Pátkai is, Hadzic, Elek kispadon, Fiola is, Rus is, Stopira még egyetlen percet sem kapott... Öt meccsen talán még nem is volt kétszer ugyanaz a belső védő páros (ehhez képest nem kapunk gólokat), forgatja a csapatot rendesen, de ha távozó nem lesz, ezután még inkább kell. Vagy akkor lesz, aki nem játszik?

A mai a második félidőben jobb volt, az elsőben mindenféle sebesség nélkül játszottunk. Huszti pontrúgásai kellettek a győzelemhez, Hodzicnak meg jó szezonja van eddig.