magyarfutball.hu

Budapest Honvéd FC - Győri ETO FC 0 : 0 19:00

   
   
Upload your own photos! »
videók
mérkőzés értékelése

mérkőzés: 3 (1 szavazat)

játékvezető: 4 (1 szavazat)

hangulat: 5 (1 szavazat)

1...5
Magyar Kupa 2008-2009, döntő, 2. mérkőzés
referee : Solymosi Péter
attendance :
  1. honvedfc.hu: 7.000
  2. Nemzeti Sport: 7.000
  3. nso.hu: 7.000

Ott voltál a mérkőzésen? Oszd meg benyomásaid, élményeid a meccsről!

 

új hozzászólás

Csak bejelentkezett felhasználók írhatnak hozzászólást!

comments

  1. avatar: heimo
    2015.09.20, 07:56
    2008/2009. évi Magyar Kupa

    Döntő:
    A Budapest Honvéd nyerte meg a Magyar Kupát
    Honvéd-Győr 0-0
    Győr-Honvéd 0-1
    Az elődöntők eredményei, 1. mérkőzés:
    Győri ETO FC-MTK Budapest 2-1
    BFC Siófok-Budapest Honvéd 1-2
    A negyeddöntő eredményei:
    1. mérkőzés:
    BFCSiófok-DVSC-TEVA 2-0
    KBSC-Győri ETO FC-1-2
    MTK Budapest-Újpest FC 1-2
    Budapest Honvéd-Kecskeméti TE-ERECO 2-0
    2. mérkőzés:
    DVSC-TEVA-BFC Siófok 1-1
    Győri ETO FC-KBSC 7-0
    Újpest FC-MTK Budapest 2-3
    Kecskeméti TE-ERECO-Budapest Honvéd 1-4
    Az ötödik forduló eredményei:
    1. mérkőzés:
    Fehérvár FC II-BFC Siófok 0-4
    KBSC-Lombard Pápa Termál FC 2-0
    Makói FC-Budapest Honvéd 0-2
    Gabona Trans-Kaposvár-MTK Budapest 2-4
    Kecskeméti TE-ERECO-REAC 1-1
    Bőcs KSC-Újpest FC 0-3
    Fehérvár FC-DVSC-TEVA 2-1
    Szombathelyi Haladás-Győri ETO FC 3-2

    2. mérkőzés:
    BFC Siófok-Fehérvár FC II 4-1
    Lombard Pápa Termál FC-KBSC 1-1
    Budapest Honvéd-Makói FC 3-1
    MTK Budapest-Gabona Trans-Kaposvár 6-1
    REAC-Kecskeméti TE-ERECO 2-2
    Újpest FC-Bőcs KSC 7-0
    DVSC-TEVA-Fehérvár FC 1-0
    Győri ETO FC-Szombathelyi Haladás 4-0
    A negyedik forduló eredményei:
    Algyő SK-DVSC-TEVA 1-10
    ESMTK-Kecskeméti TE-ERECO 0-4
    Kozármisleny-MTK Budapest 2-2 (11-esekkel 1-4)
    Felcsút FC-Fehérvár FC5-6
    Makói FC-DVTK 1-0
    KBSC-Vasas 2-1
    Celldömölki BSE-Lombard Pápa Termál FC 0-4
    Tuzsér SE-Újpest FC1-2
    Gránit Gyógyfürdő SE-Gabona Trans-Kaposvár 0-6
    Rum KSC-BFC Siófok 0-3
    Újszászi VVSE-REAC 0-3
    Dunaújváros FC Prelasti-Bőcs KSC 1-1 (11-esekkel 7-8)
    Fehérvár FC II-VFC P2 Sport 4-0
    DVSC-TEVA II-Budapest Honvéd 0-1
    PMFC-Győri ETO FC 0-5
    FTC-Szombathelyi Haladás 1-2
    A harmadik forduló eredményei:
    Integrál DAC - Szombathelyi Haladás 0-1
    Celldömölki VSE - SVSE-GYSEV 2-1
    MTE 1904 - Lombard Pápa Termál FC 2-4
    VFC Sport - ZTE FC 2-1
    Andráshida LSC - Gabona Trans-Kaposvár 0-1
    Kozármisleny - Paksi FC 1-0
    Decsi SK - PMFC 1-4
    Makói FC - Békéscsabai Előre 1912 SE 1-0
    Tatabánya FC - Fehérvár FC 0-3
    REAC II. - Fehérvár FC II. 1-3
    Vecsési FC - Újpest FC 1-1 (11-esekkel 3-5)
    Dunaharaszti MTK - Vasas 2-4
    FC Dabas - REAC 0-6
    Jászberényi SE - Kecskeméti TE-ERECO 1-3
    ESMTK - Szolnoki MÁV-MONDI 4-3
    Nyírtelek SE - DVTK 2-5
    Bocs KSC - Nyíregyháza Spartacus FC 1-0
    Várda SE - DVSC-DEAC 1-5
    Tuzsér SE - Mezőkövesdi SE 1-1-esekkel 4-3)
    Tura VSK - Budapest Honvéd 1-2
    Szigetszentmiklósi TK - FTC 1-1 (11-esekkel 2-3)
    Salgótarján-Baglyasalja - KBSC 0-1
    Rum KSC - Nagykanizsa TE 1866 MÁV 3-1
    Gránit Gyógyfürdő SE - Barcsi SC 1-0
    Viadukt-SE Biatorbágy - Dunaújváros FC Prelasti 3-4
    Újszászi VVSE - Szécsény VSE 5-1
    Algyő SK - Orosháza FC 1-0
    III. ker. TUE UPE - Felcsút FC 2-5
    Szentlőrinc SE - BFC Siófok 0-2
    A második forduló eredményei:
    Szekszárdi UFC - PMFC 3 - 4
    Tura VSK - Százhalombattai LK 7 - 1
    Csabrendek FC - MTE 1904 1 - 2
    Szigetszentmiklósi TK - Újpest FC II. 1 - 0
    Bicskei TC - Integrál DAC 1 - 2
    Nyírtelek SE - TGT-Tomor-LAK KSE 3 - 0
    Dunaharaszti MTK - Budaörs 2 - 1
    III. KER. TUE UPE - Tököl 4 - 1
    Soroksár - Vecsési FC 1 - 2
    REAC II. - Vác-Újbuda 2 - 0
    KSE Karancslapujtő - KBSC 0 - 6
    Mezőkövesdi SE - Baktalórántházi VSE 0 - 0 (11-esekkel 4-2)
    Tiszapalkonyai SE - Várda SE 1 - 2
    Bodrogkisfaludi SÉE - Tuzsér SE 0 - 3
    Túrkevei VSE - Békéscsabai Előre 1912 SE 1 - 3
    Kiskőrösi LC - Algyő SK 2 - 3
    Decsi SK - Komlói BSK 3 - 2
    Andráshida LSC - Nagybajomi AC 3 - 2
    Börcs KSK - Viadukt-SE Biatorbágy 0 - 3
    Várbalog KSK - Celldömölki VSE 0 - 7
    Sülysáp KSK - Jászberényi SE 0 - 2
    Szentlőrinc SE - Paksi FC II. 3 - 0
    Sarkadkeresztúri SE - Makói FC 0 - 5
    Szécsény VSE - Ózd FC 4 - 2
    Rum KSC - Fertőszentmiklós SE 3 - 0
    Gránit Gyógyfürdő SE - Gabona Trans-Kaposvár 1 - 0
    Kerámia SE Tófej - Barcsi SC 1 - 6
    Alsóörs SE - Fehérvár FC II 0 - 5
    Szentgál Senior SE - Dunaújváros FC Prelasti 0 - 4
    Dombrád SE - DVSC-DEAC 3 - 5
    FC Dabas - BKV Előre 2 - 1
    Kótaj SE - Bőcs KSC 1 - 3
    Pétervására SE - Salgótarján-Baglyasalja 1 - 2
    Nagykanizsa TE 1866 MÁV - Kaposvölgye VSC 4 - 3
    Bajai LSE - Kozármisleny 0 - 1
    Gyirmót SE - Lombard Pápa Termál FC 1 - 4
    Szolnoki MÁV-MONDI - RESTART-Ceglédi VSE 3 - 2
    Lipót SK - Tatabánya FC 1 - 1 (11-esekkel 3-5)
    SVSE-GYSEV - FC Ajka 1 - 0
    Az első forduló eredményei:
    Sarkadkeresztúri SE - Ebesi KSE 2 - 1
    Devecser SE - Celldömölki VSE 0 - 2
    AEK Beloiannisz FC - FC Dabas 0 - 2
    Szécsény VSE - Gyöngyös AK 3 - 2
    Berkenye SE - Újpest FC II. 0 - 5
    Tiszakóród SE - DVSC-DEAC 1 - 18
    Kerámia SE Tófej - Balatonberényi SE 3 - 1
    Csongrád TSE - Kiskunfélegyházi TK 2 - 0
    Bodrogkisfaludi SÉE - Nagyecsed RSE 3 - 2
    Lipót SK - Móri SE 7 - 1
    Várbalog KSK - Vépi KSE 1 - 1
    Buzsák KSE - Nagykanizsa TE 1866 MÁV 0 - 4
    Dunaharaszti MTK - MTK Budapest II. 1 - 1
    Kaposszerdahely KSE - Szentlőrinc SE 0 - 4
    Kishárságy SE - Bajai LSE 1 - 19
    Putnok VSE - Salgótarján-Baglyasalja 1 - 2
    Ladánybenei FC - Százhalombattai LK 2 - 3
    Dány KSK - III. KER. TUE UPE 0 - 5
    Kótaj SE - Kemecse SE 2 - 1
    Balatonfüredi FC - Fehérvár FC II. 0 - 4
    Viadukt-SE Biatorbágy - Budapest Honvéd II. 1 - 1
    Nagytétényi SE - Tura VSK 0 - 2
    Újszászi VVSE - Monori SE 3 - 2
    Sülysáp KSK - Jászapáti VSE 1 - 0
    Túrkevei VSE - Méhkeréki SE 2 - 0
    Gönyü SE - VFC Sport 1 - 10
    Mezősas SE - Békéscsabai Előre 1912 SE 1 - 5
    Zalalövő TK - Rum KSC 2 - 4
    Pálhalma Agrospeciál - Szigetszentmiklósi TK 2 - 4
    SVSE-GYSEV - Sárvár FC 2 - 1
    Zalahalápi SE - Gránit Gyógyfürdő SE 0 - 6
    Nyírkarászi KSE - Nyírtelek SE 2 - 3
    Dombrád SE - Sárospataki TC 3 - 0
    Tiszapalkonyai SE - Ajak SE 0 - 0
    Sajókaza SE - Egri FC 2 - 3
    Kisteleki TE - Kiskőrösi LC 0 - 0
    Alsóőrs SE - Tamási SE 3 - 1
    Kovácshida SE - Szekszárdi UFC 1 - 3
    Majsi Táncsics SE - Decsi SK 0 - 3
    Fertőszentmiklós SE - Bük TK 2 - 1
    Ikrény SE - Bicskei TC 0 - 8
    Gyorszemere KSK - Környe SE 3 - 2
    Andráshida LSC - Csörötnek KSK 3 - 0
    Szentgál Senior SE - Zalaszentmihály SE 2 - 1
    Csabrendek FC - Vasszécsény SE 4 - 3
    Kovágószőlősi SE - Gabona Trans-Kaposvár II 0 - 3
    Tabak SE Tokodaltáró - KSE Karancslapujtő 1 - 2
    Börcs KSK - Komárom VSE 4 - 1
    Leányfalu SE - Nagybátonyi SC 3 - 2
    MP-WIDENTA Romhány - REAC II. 1 - 3
    Bogács KSK - Pétervására SE 0 - 2
    AGFS Páterdomb - Balatonszárszó NSE 1 - 2
    Abaújszántó KSE - Várda SE 1 - 3
    TGT-Tomor-LAK KSE - Tiszabecs LC 4 - 1
    Hajósi FC - Paksi FC II. 2 - 10
    Harkakötönyi TSE - Algyő SK 1 - 7
    PTE - PEAC - Nagybajomi AC 3 - 4
    Felsotárkány SC - Ózd FC 1 - 3

    hmgy
     
  2. avatar: NNS
    2009.06.12, 17:20
    1:0-ás összesítéssel elhódította a kupát a Budapest Honvéd FC.