sárga lap: Füzi Á. (71.), illetve Sipeki (26.), Gaál (73.)

MTK Hungária:
    Hajdu - Horváth (Czvitkovics 78.), Komlósi, Smiljanic, Füzi Á. - Zavadszky, Némethy, Rednic - Juhász R. (Ferenczi 62.), Illés, Dragan

Siófok:
    Németh - Pantic, Kuttor, Koller - Grósz, Juhász T., Schwarcz, Gaál - Sipeki (Pusztai 74.), Szabó (Schultz 78.), Usvat (Fülöp 57.)

10. perc: a mérkőzés első említésre méltó eseménye: egy elkóborolt kutya szaladt a játéktérre, így Saskőy játékvezető egy percre megszakította a találkozót.
    69. perc: bedobás után Kuttor lőtt kevéssel fölé.
    88. perc: Illés kapott nagyszerű labdát, mindenki lövésre számított, de az irányító sarokkal továbbpasszolt a bal oldalon üresen érkező Rednic elé, aki kapásból a jobb sarokba bombázott (1-0).

Az alacsony színvonalú találkozón az MTK végig fölényben játszott, de a helyzetek alapján a döntetlen igazságosabb eredmény lett volna.