Debreceni VSC - e.on-Zalaegerszegi TE FC 2 : 1 18:00

gólszerzők: Vincze G. (5.), Dombi (15.), illetve Egressy (65.)
    kiállítva: Flávio (19.), illetve Csóka (68.)
    sárga lap: Böőr (60.), Sumudica (85.), illetve Csóka (58., 68.), Faragó (61.), Egressy (72.), Kenesei (85.)

Debrecen:
    Tomic - Balogh Zs., Flávio, Szekeres, Hanák - Dombi (Kiss 63.), Habi, Vincze G. (Sketiani 77.), Böőr - Sumudica, Bajzát (Máté 26.)

Zalaegerszeg:
    Turi - Kocsárdi, Urbán, Csóka, Král (Koplárovics 65.) - Babati (Sabo a szünetben), Molnár (Balog 30.), Vincze O., Egressy - Kenesei, Faragó

5. perc: Balogh Zs. baloldali szöglete után a késlekedő vendégvédők között Vincze G. közelről a hálóba passzolt (1-0).
    15. perc: hazai akció végén Bajzát adott jobbról középre, Dombi az ötösről két lövőcsel után Turi mellett a kapuba gurított (2-0).
    19. perc: Vincze G. passzolt röviden a saját térfelén, a labdára lecsapó Faragót Flávió buktatta a 16-os előtt, ezért Hajdó kiállította.
    65. perc: zalaegerszegi akció végén Egressyhez pattant a labda, aki 13 m-ről, balról emelt kapura. A menteni igyekvő Hanák csak a gólvonal mögül tudta kivágni a labdát (2-1).
    68. perc: Csóka buktatta Sumudicát, ezért megkapta második sárga lapját, a játékvezető tehát kiállította.

A vidéki rangadón gyorsan megnyugtató előnyt szerzett a Debrecen, s aztán hiába játszott 50 percen keresztül emberelőnyben a bajnok, csak a szépítésre futotta erejéből.