Videoton FC Fehérvár - Debreceni VSC 2 : 2 19:30

Székesfehérvár, 2002. augusztus 24., szombat (tud) - Labdarúgó NB I, 5. forduló:

Székesfehérvár, 1500 néző, V: Hanacsek
    gólszerzők: Monye (71.), Terjék (86.), illetve Habi (5.), Kiss Z. (83.)
    sárga lap: Stanojevic (15.), Hamar (62.), illetve Habi (42.), Sumudica (79.)

Videoton:
    Végh - Tímár, Pomper, Stanojevic, Vasas (Kovács B. a szünetben) - Szalai, Némedi, Monye, Dvéri (Földes 39., Gajic 62.) - Terjék, Hamar

Debrecen:
    Tomic - Balog Zs., Flávio Pim, Szekeres, Hanák - Dombi (Kiss Z. 72.), Habi, Vincze G., Böőr - Sándor, Sumudica (Kerekes 88.)

5. perc: Sándor átadásából Habi a felezővonalról indult kapura, sorra játszotta át a fehérvári védőket, majd a kimozduló Végh mellett 14 m-ről a hosszú sarokba lőtt (0-1).
    30. perc: Sumudica egyedül tört kapura, már csupán Végh-gel állt szemben, de nem vállalta a kapura lövést, helyette a felfutó Dombihoz akart passzolni, a baloldali kapufánál azonban Vasas az utolsó pillanatban mentett.
    64. perc: Szalai jobbról visszafejelt labdáját Hamar a 16-osról kapásból lőtte kapura, a labda a jobb oldali kapufáról vágódott ki.
    71. perc: Pomper átadását Monye 25 m-ről, kapásból lőtte a jobb felső sarokba (1-1).
    83. perc: Kiss Z. egy csel után 14 m-ről, jobbal a kapu bal alsó sarkába lőtt (1-2).
    86. perc: Hamar jobb oldali szabadrúgását Terjék 6 m-ről a kapuba csúsztatta (2-2).

Küzdelmes mérkőzésen a Debrecen szervezettebben játszott, a Videoton azonban mindkétszer óriás akarattal játszva egyenlített.