Kispest-Honvéd FC - Siófok FC 1 : 2 20:00

gólszerzők: Sasu (44.), illetve Pantic (25.), Schwarcz (40.)
    kiállítva: Filipovic (60.), Schwarcz (90.)
    sárga lap: Sasu (53.), Pandur (77.), Balint (91.), illetve Schwarcz (24., 90.), Filipovic (39., 60.)

Kispest-Honvéd:
    Tóth - Téger (Kozarek 63.), Batrinu (Pandur a szünetben), Dulca - Laczkó, Balint, Piroska, Babos (Borgulya 59.), Hercegfalvi - Sasu, Torghelle

Siófok:
    Németh - Koller, Kuttor, Pantic (Szalai 45.) - Gaál, Schwarcz, Erős, Sipeki (Usvat 63.), Grósz - Filipovic, Fülöp (Kovács 43.)

25. perc: a kispesti kaputól 30 m-re szabadrúgáshoz jutott a Siófok: Erős ívelt az 5-ösön belülre, Kuttor lefejelte a labdát, amelyet az üresen álló Pantic 4 m-ről a hálóba helyezett (0-1).
    27. perc: a hazaiak folyamatosan reklamáló edzőjét, Fitos Józsefet a lelátóra száműzte Arany játékvezető.
    40. perc: óriási védelmi hiba után Schwarcz vezethette tisztán Tóthra a labdát, a hálóőr kimozdult, de a siófoki középpályás ballal magabiztosan a kapu bal oldalába lőtt (0-2).
    44. perc: Kuttor lerántotta Piroskát a büntetőterületen belül, a jogosan megítélt 11-est Sasu magabiztosan értékesítette (1-2).
    60. perc: emberhátrányba kerültek a vendégek: Filipovic arcon vágta Laczkót, s a bíró másodszor is felmutatta a siófoki csatárnak a sárga lapot.
    86. perc: óriási egyenlítési lehetőséget szalasztott el a hazai csapat: Sasu bal oldali beadása után Torghelle 8 m-ről néhány centiméterrel a keresztléc fölé fejelt.
    90. perc: újabb piros lapot kapott a Siófok: lerántásért Schwarczot figyelmeztette másodszor is Arany.

Az első félidőben a Kispest játszott mezőnyfölényben, mégis a Balaton-partiak jutottak előnyhöz, mert helyzeteiket könyörtelenül kihasználták. Fordulás után sem változott a játék képe, többnyire a siófoki térfélen volt a labda. Ekkor már veszélyes helyzeteket is kialakítottak a házigazdák, csak a szépítés sikerült.