A Nemzeti Sport nem jelzi Kőrösi lapját a 12. percben (futbalmanach).

sárga lap: Juhász (9.), Kaj (12.), Nagy G. (40.), illetve Kocsárdi (57.), Nagy L. (77.), Molnár (87.)

Haladás:
    Kurucsai - Nagy G. (Tóth P., 75.), Juhász, Suriel - Kaj (Horváth A., 70.), Némethy, Somfalvi, Leandro, Kőrösi - Arnon, Halmosi

Zalaegerszeg:
    Turi - Kocsárdi, Urbán, Balog (Udvari, 85.), Szamosi - Bonchis (Babati, 88.), Nagy L., Molnár, Egressy (Róth, a szünetben) - Waltner, Kenesei

11. perc: Leandro ugratta ki Halmosit, a csatár egyedül vezethette Turira a labdát, de 13 méteres lövését a kapus lábbal védte.

16. perc: Kaj jobb oldali beívelését rosszul számította ki Urbán és Kocsárdi, így került a labda Arnon elé, aki 15 m-ről a felső kapufát találta el.

33. perc: bedobás után a Haladás ötösén pattogott a labda, majd Kenesei a kapuba ollózott (0-1).

84. perc: Róth ugratta volna ki Keneseit, de Suriel beleütött a labdába. Bede játékvezető azonnal kiállította a hátvédet.

A Haladás a 90 perc során végig mezőnyfölényben játszott és helyzetek sokaságát dolgozta ki. A ZTE nagy szerencsével szerezte meg a három pontot.