s. Oliver-Haladás - Dunaferr SE 2 : 0 19:45

gólszerzők: Horváth A. (28.), Fred (39.)
    sárga lap: Nagy G. (55.), Preisinger (90.), illetve Bagoly (56.), Nikolov (86.), Zováth (87.)

Haladás:
    Takács - Nagy, Juhász, Horváth A., Leandro (Kőrösi, 94.) - Fred (Suriel, 52.), Némethy, Halmosi - Japa (Nagy L., 69.), Filipovics - Preisinger

Dunaferr:
    Petry - Molnár, Bagoly (Kóczián, 57.), Salamon, Kiss Gy. - Nikolov, Medics (Ja:kl, 76.), Zováth, Penksa - Baranyi (Lengyel, a szünetben), Tököli

28. perc: Horváth A. 25 méterről szabadrúgásból bombázott a bal felső sarokba (1-0).
    39. perc: Némethy ugratta ki középen Fredet, aki a kivetődő Petry mellett 12 méterről a hálóba lőtt (2-0).
    47. perc: Filipovics beadásából egy akción belül Preisinger kétszer is gólt lőhetett volna, de gyenge lövéssel fejezte be a támadást.
    58. perc: Preisinger 1 méterről nem találta el a kaput.
    72. perc: Tököli középről leadott 14 m-es lövését védte Takács

A csütörtöki kupameccsel a lábukban fáradtan mozgó dunaújvárosiak mellett futószalagon szállították a helyzeteket a szombathelyiek, s az első félidőben kettőt gólra is váltottak. Fordulás után összeszedte magát a Dunaferr, nagyobb helyzetei azonban továbbra is a hazai csapatnak voltak.