gólszerzők: Illés (45.), Ferenczi (78.), Branezac (93.), illetve Borgulya (81.)
    kiállítva: Komlósi (80.), Smiljanic (88.), illetve Balint (33.), Lőrinc (92.)
    sárga lap: Smiljanic (45., 88.), Komlósi (58., 80.), illetve Faragó (15.), Szekeres (18.), Balint (25., 33.), Aranyos (42.), Goncalves (86.), Lipták (90.)

MTK Hungária:
    Hajdu - Komlósi, Smiljanic, Győri - Mónos (Czvitkovics 75.), Zavadszky, Jezdimirovic, Illés, Füzi Á. - Bükszegi (Kanta 56.), Ferenczi (Branezac 80.)

Kispest-Honvéd:
    Tóth J. - Szekeres, Lőrinc, Téger, Aranyos - Dubecz, Lipták, Balint, Kovács B. (Goncalves 82.) - Faragó (Borgulya 70.), Sasu (Kiss P. 82.)

22. perc: Füzi Á. két csel után adott középre a baloldalról, Ferenczi megelőzte a védőket, de 3 m-ről, nagy helyzetben mellé perdített.
    33. perc: Balint a kispesti térfél közepén felöklelte Zavadszkyt, pedig a labda a közelben sem volt. Hanacsek játékvezető sárga lapot adott a kispestiek román légiósának, s mivel ez volt a második, így előkerült a piros is.
    45. perc: Zavadszky húzott el a jobboldalon, középre ívelését Bükszegi Illés elé fejelte, aki egy cselt követően a kifutó Tóth J. fölött a kapu közepébe emelt (1-0).
    71. perc: Zavadszky baloldali szögletét Győri közvetlen közelről fejelhette kapura, Tóth Józsefről kipattant a labda, ám a védők a kapu torkából felszabadítottak.
    78. perc: Czvitkovics indította Ferenczit, aki a lesre játszó védők közül kilépett, 14 m-ről a kapu közepébe lőtt (2-0).
    80. perc: Komlósi szabálytalankodott a felezővonalnál, majd ezt követően eldobta a labdát. Hanacsek ezért sárga lapot adott, de mivel ez már Komlósinak is a második volt, kiállította a hazai védőt.
    81. perc: Téger az MTK térfelének közepéről ugratta ki Borgulyát, aki a kifutó Hajdu fölött a hálóba emelt (2-1).
    88. perc: Smiljanic kemény belépője nyomán Hanacsek ismét sárga lapot húzott elő, és második sárgával Smiljanicot is leküldte a pályáról.
    92. perc: A rendkívül paprikás hangulatban Lőrinc a felezővonalnál leterítette Jezdimirovicot, s neki Hanacsek azonnal a piros lapot mutatta fel.
    93. perc: Czvitkovics futott el a jobboldalon, a kapu elé ívelt, és Branezac 4 m-ről a bal alsó sarokba fejelt (3-1).

Ez a találkozó nem a színvonala, hanem a színessége, a sok piros és sárga lap miatt fog bevonulni az NB I történetébe. A kevés lehetőségét jól kihasználó MTK otthon tudta tartani a három pontot.