s. Oliver-Haladás - Matáv Compaq-Sopron 2 : 1 19:45

gólszerzők: Filipovic (85., 88.), illetve Tóth M. (6.)
    sárga lap: Sira (3.), Somogyi (57.), Orabinec (71.)

Haladás:
    Takács T. - Nagy G. (Fred 55.), Flavio Pim, Juhász, Leandro - Kaj, Somfalvi (Arnon 71.), Némethy (Szélesi 78.), Halmosi - Preisinger, Filipovic

Sopron:
    Horváth T. - Vincze G., Szabados, Horváth R. - Sira, Csiszár, Salagean (Perger 35.), Somogyi J. (Orabinec 55.), Tóth I. - Tóth M., Nagy T. (Varga K. 68.)

6. perc: Nagy Tamás ment el a baloldalon, a 16-oson belülre érve csinált egy cselt, majd visszagurított Tóth Miklóshoz aki maga elé tette a labdát, s 10 m-ről, jobbal a kapu bal oldalába csavart (0-1).
    28. perc: Somfalvi baloldali beadását Filipovic 8 m-ről a hálóba fejelte, de Ábrahám játékvezető, partjelzője beintésére, les miatt nem adta meg a találatot.
    85. perc: Kaj jobboldali beadása Filipovic elé került, aki 7 m-ről a hálóba lőtt (1-1).
    88. perc: Filipovic 14 m-es lövésébe beleért Horváth kapus, de a labda átgurult a gólvonalon (2-1).

Az első félidőben a Haladás nyomasztó fölényben játszott, gólt mégis a Sopron ért el. Fordulás után is a szombathelyiek maradtak támadásban és az utolsó tíz percben a maguk javára fordították a mérkőzést, megérdemelten tartva otthon a 3 bajnoki pontot.