Újpest FC - s. Oliver-Haladás 1 : 1 19:00

A Nemzeti sport nem jelzi Kalina lapját a 45. percben (futbalmanach).

2015.05.15, 19:38 (szerk.: 2017.06.27, 12:54)

gólszerzők: Dvéri (35.), illetve Preisinger (27.)
    sárga lap: Erős (80.), illetve Flavio Pim (38.), Nagy G. (68.)

Újpest: Posza - Medgyesi (Geri 77.), Tamási, Korolovszky, Lőw - Erős,Kunzo, Galaschek (Pest 59.), Tokody - Dvéri, Kalina (Deme 80.)
    Haladás: Takács T. - Nagy G., Juhász, Flavio Pim, Leandro - Kaj,Filipovic, Némethy, Halmosi (Tóth P. 71.) - Nagy L. (Lukács 67.),Preisinger (Takács B. 91.)

8. perc: Erős jó csel után Dvéri elé játszott, aki 13 m-ről a jobb sarkot vette célba, Takács T. ujjheggyel tolta szögletre a labdát.
    27. perc: Halmosi balról ívelt középre, Preisinger a védők között mellre vette a labdát, majd 13 m-ről ballal, laposan a bal sarokba helyezett (0-1).
    35. perc: Dvéri a kaputól 20 m-re a vele szemben elkövetett szabadrúgást jobbal, nagy erővel a jobb felső sarokba bombázta (1-1).
    63. perc: Dvéri jobboldali szöglete után Korolovszky lövése egy védőről Kunzo elé perdült, aki hatalmas gólhelyzetben 6 m-ről rosszul találta el a labdát.
    89. perc: Korolovszky 25 m-es bombáját Takács T. látványos vetődéssel tornászta ki a jobb alsó sarokból.

A Haladás kiválóan szervezett védelmét az Újpest képtelen volt feltörni, így a vendégek pontszerzése teljesen megérdemelt.