2015.05.15, 19:34 (szerk.: 2017.05.12, 09:45)

gólszerzők: Tököli (27.), Bagoly (59.), illetve Tokody (66.)
    sárga lap: Molnár (74.)

Dunaferr: Petry - Molnár, Éger, Bagoly, Kiss Gy. (Kóczián 78.) - Nikolov, Rósa (Lengyel 83.), Zováth, Penksa (Jäkl 44.) - Sowunmi, Tököli
    Újpest: Posza - Szélesi, Korolovszky, Tamási, Lőw - Kunzo, Dvéri, Erős, Tokody (Pest K. 88.) - Herczeg, Kalina (Galaschek 65.)

3. perc: Herczeg ballal, 10 m-ről a jobb kapufát találta telibe.
    27. perc: Rósa labdájával Tököli remek ütemben lépett ki a vendégvédők közül, s a felugró Posza alatt a kapuba gurított (1-0).
    50. perc: Erős középen jól játszotta meg az üresen maradt Kalinát, aki 7 m-ről óriási helyzetben fölé lőtt.
    59. perc: Tököli 40 m-ről, az oldalvonal mellől ívelt fel szabadrúgást, Sowunmi lefejelte a labdát, Bagoly 5 m-ről a bal alsó sarokba fejelt (2-0).
    63. perc: Sowunmi 18 m-ről, kapásból a kapu jobb oldalát célozta meg, Posza bravúrral szögletre ütötte a labdát.
    66. perc: Tokody szólója közben már úgy látszott, hogy a hazai védőkben elakad a labda, de az újra elé pattant és 16 m-ről félmagasan a kapu bal oldalába lőtte (2-1).

Rekkenő hőségben a vendégek Herczeg révén ráijesztettek a hazaiakra, akik a folytatásban azonban fokozatosan átvették az irányítást és ez gólokban is megmutatkozott.