Dunaújváros, 5000 néző, V: Ábrahám
    gólszerzők: Rósa (15.), Tököli (40.), illetve Kerekes (53., 11-esből)
    sárga lap: Aleksic (59.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Éger, Bagoly, Kiss Gy. - Nikolov (Pomper, 90.), Ja:kl (Salamon, a szünetben), Rósa, Penksa - Nicsenko (Zavadszky, 57.), Tököli

Debrecen:
    Balogh - Szatmári, Aleksic, Kovács N. - Böőr, Turján (Hanák, a szünetben), Szabó II Zs. (Sándor, 86.), Vadicska, Ulveczki - Bajzát (Müller, 62.), Kerekes

15. perc: Tököli észrevette, hogy a debreceniek megfeledkeztek a jobbösszekötő helyén érkező Rósáról, aki a hajszálpontos labdát 14 m-ről a jobb alsó sarokba vágta (1-0).
    40. perc: Tököli balról indulva elvitte az egész vendégvédelmet és 12 m-ről a léc alá bombázott (2-0).
    53. perc: Szatmári labdája a dunaújvárosi 16-oson belül a felugró Tököli kezét érintette. 11-es: Kerekes az elvetődő Rabóczki mellett a kapu közepébe lőtt (2-1).

A lendületesebb első félidőben a Dunaferr eldöntötte a mérkőzést. A második félidőben gyorsan jött a szépítés, ám a Debrecennek így sem volt esélye a pontszerzésre.