Ferencvárosi TC - MATÁV Compaq-Sopron 1 : 0 18:00

Ferencváros - Matáv Compaq-Sopron 1-0 (1-0)
    Üllői út, 8000 néző, V: Szabó J.
    gólszerző: Tóth Mihály (39.)
    sárga lap: Cheregi (91.)

Ferencváros:
    Szűcs L. - Cheregi, Dragóner, Nagy N. (Hrutka, 18.) - Gyepes (Földvári, a szünetben), Lipcsei, Vén (Fülöp, 54.), Keller - Gera, Pinte, Tóth Mihály

Sopron:
    Horváth T. - Vincze, Szabados, Horváth R., Salagean (Tóth I., a szünetben) - Orabinec, Perger, Tóth Miklós, Nagy T. - Sira (Tüske, 69.), Preisinger (Takács, 84.)

4. perc: Keller beívelésénél Gera megelőzte a kifutó kapust, ám fejesét Szabados a gólvonalról kivágta.
    13. perc: Vén átadásával Pinte lépett ki a védők közül, éles szögből lőtt, labdája a bal kapufáról a mezőnybe vágódott.
    39. perc: Pinte a soproni térfél közepéről indította Tóth Mihályt, aki áthámozta magát Szabadoson, majd 10 m-ről a bal sarokba gurított (1-0).
    50. perc: Tóth I. átadásával Preisinger a felezővonalról indult, egyedül vezette a labdát a Ferencváros kapujára, de a lövés pillanatában Keller becsúszva szögletre szerelte.
    74. perc: Lipcsei jobboldali beadását Tóth Mihály 3 m-ről, estében centiméterekkel fejelte a bal sarok mellé.

Ha nem is színvonalas, de változatos küzdelmet hozott a találkozó, amelyen a Ferencváros a vezető gólját követően többnyire csak előnye megtartására törekedett, igaz ezt sikerrel tette. A zöld-fehérek győzelmükkel megszilárdították vezető helyüket az NB I-ben.