Videoton FC Fehérvár - MTK-Hungária FC 1 : 0 16:45

sárga lap: Fodor (44.), illetve Schindler (32.), Komlósi (37.)

Videoton:
    Milinte - Kiskapusi, Balassa, Vilotic - Fodor (Szalai T. 58.), Julinho, Csató, Tóth B., Usvat (Gáspár 81.) - Földes (Rob 77.), Korsós

MTK:
    Vlaszák - Schindler (Szamosi a szünetben), Kuttor, Komlósi, Füzi Á. - Erős, Jezdimirovic, Madar Cs. (Juhász 64.) - Bükszegi, Illés, Ferenczi

13. perc: Korsós 21 m-es szabadrúgását védte Vlaszák.
    23. perc: Csató átadását elcsípte Erős és gyors ellentámadás végén Illés 12 m-ről, kicsit elhamarkodottan, kapásból kapu mellé lőtt.
    36. perc: Csató remek átadásával Korsós lépett ki a fővárosi védők közül és 10 m-ről, a kimozduló Vlaszák mellett a kapu jobb oldalába lőtt (1-0).
    38. perc: Földes beadása túljutott Julinhón és Korsós 10 m-ről leadott lövését Vlaszák bravúrral hárította. Korsós szögletét Vilotic fejelte 12 m-ről a jobb alsó sarokra, Vlaszák ismét bravúrral mentett szögletre.
    46. perc: Julinho 16 m-ről emelt kapura, a labda a jobboldali kapufáról pattant ki.
    51. perc: Bükszegi átadását követően Illés lőtt 8 m-ről, Milinte lábbal mentett, majd Ferenczi óriási gólhelyzetben 4 m-ről mellé gurított.

Az első félidőben jobban játszott a Videoton, több helyzetéből azonban csak egyet használt ki. A szünet után fölénybe került az MTK és a hazaiak csak nehezen tudták megtartani előnyüket.